Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania z "Rolnika" urodziła. Dziecko dostało imię pochodzenia perskiego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.05.2024 13:22

Ania z "Rolnika" urodziła. Dziecko dostało imię pochodzenia perskiego

anna derbiszewska, dziecko
Fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp, instagram.com/aniaderbiszewska

Anna Derbiszewska szukała drugiej połówki w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Piękna uczestniczka postanowiła spróbować szczęścia z Jakubem. Jak się później okazało, była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć! Niedługo po zakończeniu emisji show wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka. Zaraz potem przekazali wieści zaręczynach. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że rolniczka już urodziła! Wiadomo, jakie imię dostał jej synek oraz co ono oznacza.

Anna Derbiszewska z "Rolnika" urodziła!

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski właśnie zostali rodzicami! Para, która podbiła serca widzów programu “Rolnik szuka żony”, kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od niemal samego początku swojej relacji zakochani byli pewni siły uczucia, które ich połączyło. Nie dziwi więc, że nie zamierzali zwlekać z rozpoczęciem wspólnego życia. W świątecznym odcinku kultowego show TVP zdradzili, że rolniczka zaszła w ciążę. Kilka dni później, w Wigilię, Ania poinformowała fanów w swoich mediach społecznościowych, że przyjęła oświadczyny ukochanego. 

Internauci się wniebowzięci faktem, że rodzina Ani i Jakuba tak szybko się powiększyła. Przez ostatnie miesiące fani z niecierpliwością oczekiwali dnia narodzin. 15 maja produkcja programu “Rolnika” przekazała na Instagramie, że maluszek właśnie pojawił się na świecie!

Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Produkcja "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak dostał na imię synek uczestniczki

Na oficjalnym profilu programu “Rolnik szuka żony” na Instagramie pojawiają się posty, które dotyczą głównie uczestników najnowszej edycji show. Gdy jednak okazało się, że synek Ani i Jakuba z 10. edycji pojawił się już na świecie, nie mogło zabraknąć oficjalnej informacji na ten temat. Produkcja jako pierwsza przekazała fanom radosne wieści, a także zdradziła, jak chłopczyk dostał na imię!

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! Przy okazji — czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600 maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?! czytamy w poście na Instagramie.

Jak poinformowała produkcja, synek Ani i Jakuba z 10. edycji  “Rolnik szuka żony” jest jednym z prawie 600 maluszków, które narodziły się dzięki programowi. Jak powszechnie wiadomo, jest on emitowany w aż 31 krajach na całym świecie, jednak trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie.

ZOBACZ TEŻ: Tak teraz wygląda Nicole z ostatniego sezonu “Rolnika”

Co oznacza imię synka Ani z programu "Rolnik szuka żony"?

Ania i Jakub postarali się, aby ich dziecko miało wyjątkowe imię. Z tego powodu zdecydowali się na dość rzadko spotykane w tych czasach — Dariusz. Jest to imię pochodzenia perskiego, które brzmiało w tym języku “Darayavahusz”. Osoby, które je noszą, są pewne siebie, konsekwentne i tryskają energią. Posiadają również wyjątkowy dar przekonywania.

Co dokładnie oznacza imię “Dariusz”? W języku perskim oznaczało ono “ten, który podtrzymuje dobro”. 

Spodziewaliście się takiego wyboru?