Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw ciąża i ślub, teraz to. Baron i Sandra Kubicka ogłosili radosne wieści
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 11:11

Najpierw ciąża i ślub, teraz to. Baron i Sandra Kubicka ogłosili radosne wieści

Sandra Kubicka, Baron
fot. KAPiF, instagram.com/sandrakubicka

W życiu Sandry Kubickiej i Barona zachodzi ostatnio wiele zmian. Para wyczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka, a na początku kwietnia stanęła na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że to narodziny syna będą ostatnim przełomem w bieżącym roku. Właśnie ogłosili radosną nowinę.

Sandra Kubicka ogłosiła ciążę

W trakcie świąt Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się o niezwykłej informacji z życia znanej polskiej modelki. Sandra Kubicka jest w ciąży i powoli zbliża się termin rozwiązania. Przez ten czas mogliśmy obserwować reakcje jej oraz jej najbliższych na wiadomość o powiększeniu rodziny. W sieci pojawia się wiele nagrań i zdjęć obrazujących jej drogę przez ten stan i obnażających różne mity związane z noszeniem pod sercem dziecka.

Obserwatorki doceniają, że Sandra Kubicka opowiada o ciąży bez zbędnego lukrowania. Przedstawia w mediach społecznościowych nie tylko te miłe momenty związane ze zbliżającym się macierzyństwem, ale również wizyty w przychodni, złe samopoczucie i inne mniej pozytywne chwile. Niedawno pochwaliła się jednym z pierwszych zdjęć synka. Trójwymiarowe USG pozwoliło na przyjrzenie się chłopcu.

Sandra Kubicka już wybrała imię dla syna. "Takie międzynarodowe" Przykre wyznanie agentki gwiazd. „Zostało mi 7 miesięcy życia”

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

W pierwszej połowie kwietnia para podzieliła się w mediach społecznościowych kolejnym krokiem milowym w swojej relacji. Postanowili wziąć ślub, a zdjęcia z uroczystości pojawiły się na ich Instagramie. Sandra Kubicka ze łzami w oczach przysięgła Baronowi miłość, wierność i uczciwość małżeńską. W Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli im wszyscy najbliżsi, włączając w to pieski.

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć.. mój mąż - pisała na Instagramie Sandra Kubicka.

ZOBACZ TEŻ: Dramat Sandry Kubickiej. Jej stan się pogorszył, musi walczyć o zdrowie. “Dalej wyję”

Kolejny przełom w życiu Sandry Kubickiej i Barona

Obecnie para oczekuje na przyjście na świat ich dziecka, ale mimo to nie zwalnia tempa i planuje kolejne zmiany w swoim życiu. Sandra Kubicka i Baron właśnie ogłosili, że czeka ich przeprowadzka. Udostępnili w mediach społecznościowych serię fotografii, która prezentuje ich własne cztery ściany. Jak zdradzili, ta oaza znajduje się z dala od miasta i będzie ich osobistym miejscem na ziemi.

We did it! Nasza oaza spokoju. Ucieczka od miasta. To tu nasz synek będzie biegał po trawie z dziewczynkami. W 2024 spełniamy nasze wszystkie marzenia.

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące są dla Sandry Kubickiej i Barona wyjątkowo intensywne. Na samym końcu poprzedniego roku para ogłosiła ciążę, a w pierwszej połowie bieżącego wzięła ślub. Teraz nadszedł czas na własne cztery ściany. Wszystko wskazuje na to, że muzykowi brakuje do spełnienia już tylko posadzenia drzewa.

Snapinsta.app_445174951_18440110183044512_7737198421380839685_n_1080.jpg
Fot. sandrakubicka/Instagram
Snapinsta.app_443714271_18440110192044512_3330347525766624298_n_1080.jpg
Fot. sandrakubicka/Instagram