Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Woźniak Starak Tvn

Agnieszka Woźniak Starak Tvn

Bartek Wasilewski, Agnieszka Woźniak-Starak
22.05.2024 07:06 Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"

Nie milkną echa niedzielnego wielkiego finału programu “Mam Talent”. Bartek Wasilewski nie cieszył się długo ze zwycięstwa, negatywne komentarze w sieci mogły skutecznie popsuć mu radość z wygranej. To smutne, ile hejtu wylało się na 14-latka. Teraz w rozmowie z jednym z portali głos zabrała Agnieszka Woźniak-Starak. Jaką ma radę dla Bartka? 

agnieszka wozniak-starak
27.01.2020 14:02 Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji? TVN ma dla niej niezwykłą propozycję

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do życia publicznego i zawodowego. Czy to możliwe, że ponownie zobaczymy dziennikarkę w telewizji? TVN ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Kiedy w zeszłym roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno, jego żona postanowiła odpocząć od blasku fleszy, tym samym wycofując się nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego. Jednak od kilku miesięcy, możemy obserwować jak Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia publicznego, a w media donoszą, że kobieta postanowiła wrócić do zawodu. Z propozycją wyszedł TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.10.2019 14:02 Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny zdecydowała się zabrać głos na Instagramie. Tym razem były to gratulacje dla wybitnej Olgi Tokarczuk, której sukcesem żyje cała Polska. Piękny dzień, napisała na swoim profilu dziennikarka. Od czasu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka na profilu jego żony na próżno szukać nowych wpisów czy relacji z wydarzeń. Przypomnijmy, że do tej pory były to jedynie dwa posty odnoszące się do sierpniowej tragedii. Tymczasem kobieta postanowiła zrobić wyjątek i wyrazić swój zachwyt.

05.03.2019 12:43 Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Borthera sama! Pomoże jej dwójka prowadzących

Big Brother: Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu w pojedynkę. Legendarne reality show wraca na ekrany telewizorów już w marcu, a wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące programu. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie jedyną prowadzącą, będzie ich trójka. Kto jeszcze poprowadzi Big Brothera? Najpopularniejsze reality show wraca na antenę już w marcu. Kto poprowadzi program? Big Brother: Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała dwóch kompanów przy prowadzeniu show. Kto poprowadzi Big Brothera i jaki jest harmonogram transmisji? Sprawdźcie!

agnieszka woźniak-starak
21.02.2019 13:17 Jak kiedyś wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak? Bardzo się zmieniła

Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Polska dziennikarka i prezenterka to obecnie jedna z większych gwiazd stacji TVN. Jak wyglądała jeszcze kilka lat temu? Okazuje się, że bardzo się zmieniła na przestrzeni lat! Znana osobowość telewizyjna 15 kwietnia będzie obchodzić swoje 41 urodziny. Patrząc jednak na zamieszczane przez nią zdjęcia aż ciężko w to uwierzyć. Zobaczcie, jak dziennikarka zmieniała się na przestrzeni lat! Przygotowaliśmy dla was zdjęcia, które z pewnością was zaskoczą! Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś: jak wyglądała? Przekonajmy się!