Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Złoty chłopak: Pelin umrze? Na szpitalnym łóżku wypowie ostatnią prośbę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.05.2024 10:57

Złoty chłopak: Pelin umrze? Na szpitalnym łóżku wypowie ostatnią prośbę

Złoty chłopak
fot. kadr z serialu "Złoty chłopak"

Poruszające sceny w zyskującym popularność serialu “Złoty chłopak”. Pelin i jej dziecko rozpoczną męczącą walkę o swoje życie. We wszystkim będzie towarzyszył jej Ferit, który okłamie ją w pewnej istotnej kwestii. Dowiemy się również, kto jest ojcem synka Pelin.

Zaskakujące sceny w serialu "Złoty chłopak"

Już od jakiegoś czasu widzowie tureckiego serialu “Złoty chłopak” nie mogą narzekać na brak wrażeń i adrenaliny. Od kilku odcinków bohaterowie produkcji emitowanej przez TVP1 przeżywają prawdziwy rollercoaster emocji.

Wszystko zaczęło się od tego, że Ferit coraz bardziej podejrzewa, że to nie on jest ojcem swojego dziecka. W pewnym momencie w sprawę zamiesza się nawet Halis, który będzie próbował namówić Pelin na badania DNA, które pomogą ustalić ojcostwo. Podczas tego całego zamieszania kobieta skarży się na coraz gorsze samopoczucie, aż niespodziewanie trafia do szpitala, gdzie rozpoczyna się walka o życie jej i jej dziecka.

Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów Bieniuk odsłoniła brzuch, fanka wypaliła: "W ciąży jesteś może?". Jest odpowiedź

"Złoty chłopak": Rozpocznie się walka o życie Pelin

W 193. odcinku popularnego tureckiego serialu sytuacja młodej mamy i jej dziecka będzie tak dramatyczna, że lekarze zaczną tracić nadzieję na ich powrót do zdrowia. Podczas gdy specjaliści będą robić wszystko, co w ich mocy, aby uratować umierającą Pelin, Ferit i Seyran odkryją przerażającą prawdę. W końcu stanie się jasne, kto jest ojcem jej dziecka.

Niestety, mimo ogromnego wysiłku lekarzy, walka o życie chłopca zakończy się tragicznie. Gdy w końcu Ferit uda się do szpitalnego łóżka Pelin, ta zada mu pytanie o stan zdrowia swojej pociechy. Mężczyzna nie będzie miał odwagi, aby powiedzieć jej prawdę. Wtedy też kobieta wypowie swoje ostatnie życzenie.

- Z naszym synkiem wszystko w porządku – skłamie Ferit.

- Nie czuję się dobrze Ferit, zaopiekuj się naszym synkiem… zawsze Cię kochałam – wyzna Pelin i niespodziewanie dostanie gwałtownych drgawek.

ZOBACZ TEŻ: Wygrał "Mam Talent". Kim jest Bartek Wasilewski?

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku "Złotego chłopaka"?

To jednak nie koniec emocji, jakie czekają na nas w 193. odcinku uwielbianego serialu. Sehmuz nie będzie chciał poinformować swojej siostry o tym, jak aktualnie czuje się Pelin. Zobaczymy również ciąg dalszy walki Nevry o serce Ferita. Kobieta osobiście uda się do szpitala, aby porozmawiać z mężczyzną i przekazać mu, że tylko z nią odnajdzie prawdziwe szczęście.

W najnowszym odcinku będziemy też świadkami przemiany Halisa, który weźmie sobie do serca słowa Ferita i postanowi spróbować wyciągnąć Orhana z więzienia. To jednak wcale nie będzie łatwym zadaniem.

Nowy odcinek “Złotego chłopaka” można oglądać już w środę 5 czerwca o godzinie 14:00 w TVP1. Serial można oglądać również internetowo na platformie VOD.