Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Złoty chłopak: Kazim zostanie porwany, a sekret Halisa wyjdzie na jaw
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.05.2024 13:51

Złoty chłopak: Kazim zostanie porwany, a sekret Halisa wyjdzie na jaw

serial złoty chłopak
Fot. kadr z serialu "Złoty chłopak" odcinek 178

“Złoty chłopak” to popularny na całym świecie serial turecki, który robi furorę na antenie TVP1. Kolejne odcinki widzowie mogą śledzić na antenie już od niemal roku. Losy przystojnego, jednak niepokornego Ferita wciągnęły niejedną osobę. W najnowszym epizodzie bohaterowie będą musieli zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, a sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót.  

"Złoty chłopak": fabuła

“Złoty chłopak” miał swoją premierę w Turcji 23 września 2022 roku. Polscy widzowie dopiero niecały rok później poznali ten porywający serial, gdy Telewizja Polska podjęła decyzję o jego emisji. Opowiada on historię dwóch zamożnych rodzin, spośród których pierwsza kieruje się tradycyjnymi wartościami, natomiast druga jest o wiele bardziej postępowa i nowoczesna. Kontrasty, na których opiera się telenowela, nie raz zaprowadziły bohaterów do dramatycznych wydarzeń.

Akcja “Złotego chłopaka” toczy się w dwóch miastach — Stambule i Gaziantep. Głowni bohaterowie, przystojny Ferit i urocza Seyran, należą do dwóch różnych rodów, które aranżują ich małżeństwo. Kobieta jednak wcale nie rwie się do zamążpójścia, podobnie zresztą jak jej wybranek, którego dziadek chce “okiełznać”, przymuszając do małżeństwa. Losy dwójki głównych bohaterów cały czas się ze sobą przeplatając, choć ich relacja zalicza zarówno wzloty, jak i upadki. 

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" w nowym wydaniu. Coś zmieniło się w jej twarzy Dziennikarka TVN24 obśmiała ludzki dramat na wizji. REM podjęła decyzję

"Złoty chłopak": Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

“Złoty chłopak” to turecki serial, który w oryginale nosi tytuł “Yali Capkini”. Jego premiera miała miejsce 23 września 2022 roku, natomiast na antenie Telewizji Polskiej można oglądać go od 28 sierpnia 2023 roku. Telenowela jest emitowana w TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Powtórki są puszczane o 6:05. Z kolei odcinki, które miały już swoją premierę, można obejrzeć w serwisie TVP VOD.

Każdy oryginalny odcinek “Złotego Chłopaka” jest polskiej wersji dzielony na pół, tak, by widzowie jak najdłużej mogli obserwować losy głównych bohaterów. Ten fakt sprawia, że często fabuła jest przerywana w kulminacyjnym momencie, dlatego widzowie wprost nie mogą doczekać się emisji kolejnego epizodu. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, po weekendzie?

ZOBACZ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni

"Złoty chłopak": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Gulgun jest zła na Ferita. Nie chce na niego patrzeć, ani z nim rozmawiać, po tym, co zrobił Seyran. Kobiety mieszkają razem i wspierają się w tej trudnej sytuacji. Seyran decyduje się poszukać pracy. Otrzymuje zlecenie w centrum handlowym, gdzie przebrana za clowna wręcza ludziom baloniki. Nagle zauważa Ferita z inną! Ten widok łamie jej serce, a kulminacja tej przykrej sceny następuje w momencie, gdy mężczyzna podchodzi do Seyran i prosi ją o balonika dla swojej nowej partnerki.

Tymczasem Abidin ma przeczucie, że Orhan knuje coś niedobrego. Ferit podziela jego obawy, dlatego rposi mężczyznę, by śledził ojca. Wówczas ochroniarz odkrywa, że Orhan zlecił porwanie i morderstwo Kazima. Abidin wraca na miejsce ze złotym chłopakiem oraz innymi ludźmi, by przeczesać las. Znaleziony przez nich Kazim jest w opłakanym stanie. Czy uda się go uratować? I czy prawda o jego porwaniu wyjdzie na jaw?