Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bieniuk odsłoniła brzuch, fanka wypaliła: "W ciąży jesteś może?". Jest odpowiedź
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 15:40

Bieniuk odsłoniła brzuch, fanka wypaliła: "W ciąży jesteś może?". Jest odpowiedź

Oliwia Bieniuk
fot. AKPA

Oliwia Bieniuk zamieściła nowe nagranie w sieci, w którym pozwoliła sobie na pewien delikatny żart. Niestety, uwagę fanów zwróciło coś innego — wszyscy zerknęli na brzuch młodej gwiazdy. Niektórzy zasugerowali nawet ciążę. Odpowiedź córki Anny Przybylskiej może zaskakiwać.

Oliwia Bieniuk jest szczęśliwie zakochana

Córka Anny Przybylskiej już od dawna regularnie pojawia się w polskich mediach. Wszystko wskazuje na to, że młoda gwiazda chce pójść w ślady swojej znany mamy i podobnie, jak ona, próbuje swoich sił w aktorstwie. Wcześniej o dziewczynie zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w kultowym show “Taniec z Gwiazdami”.

Oprócz sukcesywnej kariery zawodowej Oliwia Bieniuk może również pochwalić się udanym życiem prywatnym. Od jakiegoś czasu aktorka jest w szczęśliwym związku, o którym nie zamierza opowiadać podczas rozmów z mediami.

Nie chcę gadać o moich prywatnych relacjach. Ucięłam ten temat, dlatego że już kiedyś zrobiłam tak z poprzednim moim chłopakiem i jakoś to źle zostało odebrane przez niego, jak i też przez ludzi - przyznała gwiazda w wywiadzie dla Pomponika.

Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk aktywnie działa w social mediach, fot. KAPIF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk aktywnie działa w social mediach, fot. Kapif
Sandra Kubicka i Baron już podjęli decyzję dotyczącą ich dziecka Zbliża się druga rocznica śmierci Pachuckiego. Co się dzieje z Bogusią?

Oliwia Bieniuk zamieściła zaskakujące nagranie w sieci

Młoda aktorka chętnie publikuje treści w swoich mediach społecznościowych. Od czasu do czasu możemy zobaczyć na jej Instagramie zdjęcia i filmy, na których pokazuje efekty sesji zdjęciowych, piękne krajobrazy z przebytych wakacji lub kolejne osiągnięcia z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Chętnie śledzi też internetowe trendy, również te, które powstają na platformie TikTok.

Od pewnego czasu kolejne kręgi w sieci zatacza żart, który sugeruje, że częste złe samopoczucie młodych kobiet wynika z tego, że przyjmują niewiele płynów. Picie niewielkiej ilości wody rzeczywiście może powodować ból głowy oraz ogólne osłabienie. W Internecie coraz częściej ten problem przedstawiony w ironiczny sposób urasta do rangi absurdu. Ten trend wykorzystała Oliwia Bieniuk w ostatniej publikacji na Instagramie. Film przedstawia, jak samopoczucie oraz wygląd młodej aktorki poprawia się po tym, jak wypiła szklankę wody.

POV: [point of view z j. ang. punkt widzenia przyp.red.] Mówisz swojemu chłopakowi, że źle się czujesz. 
On: napij się wody.

Ja po wypiciu szklanki wody. 

ZOBACZ TEŻ: Smutna wiadomość o Oliwii Bieniuk. Na zdjęciu pokazała w jakim jest stanie

Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania o ciążę

Na nagraniu, które opublikowała córka Anny Przybylskiej w sieci, widzimy dziewczynę ubraną w krótką bluzkę we wzór panterki, która lekko odsłania brzuch. Założyła również dżinsową spódniczkę mini odsłaniającą nogi. Choć sylwetce Oliwii Bieniuk nie można nic zarzucić, jak zawsze znajdą się osoby, które usilnie będą poszukiwały mankamentów w cudzym ciele. Tak też było tym razem, kiedy pod filmem młodej aktorki pojawił się komentarz sugerujący ciążę.

- W ciąży jesteś może? - zapytała obserwatorka.

- TAK Z TOBĄ - odpowiedziała Oliwia Bieniuk.

Czasem najprostsza riposta może być najlepsza. Od dłuższego czasu w sieci mówi się szeroko o tym, jak niestosowne bywają tego typu pytania. I tym razem taka wypowiedź zwróciła uwagę internautów, którzy natychmiast zaprotestowali przeciwko takim komentarzom.

masakra. kiedy ludzie nauczą się że takich pytań nie należy zadawać bo są mega nietaktowne . Nie wiesz czy 1. Osoba zmaga się z jakąś choroba i ciężko jej utrzymać wagę 2 czy może w takim cyklu jest i co najgorsze 3 ktoś może bardzo chcieć mieć dziecko, ale nie może. masakra - napisała inna osoba.