Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel wybrała się do fryzjera. Oniemieliśmy, teraz wygląda inaczej
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 08:17

Roksana Węgiel wybrała się do fryzjera. Oniemieliśmy, teraz wygląda inaczej

Roxie Węgiel
Fot. AKPA

Wiele wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się ślub kościelny Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Z tego powodu wokalistka prawdopodobnie zaczyna zastanawiać się nad najlepszą kreacją i fryzurą na ten wyjątkowy dzień. Niedawno zdecydowała się zrobić pewien eksperyment z włosami. Powiódł się?

Roxie Węgiel i Kevin Mglej już po ślubie?

Od kilku tygodni w mediach z całej Polski pojawiają się kolejne plotki na temat rzekomego ślubu wokalistki znanej ze zwycięstwa w Eurowizji Junior oraz jej partnera — producenta muzycznego. O tym, że para postawiła ten ważny krok w swojej relacji, ma świadczyć zmiana w rejestrze CEIDG. Roxie Węgiel dodała tam do swojego nazwiska drugi człon. Dane zostały edytowane pod koniec marca.

Nie od dziś wiadomo, że artystka jest osobą bardzo wierzącą. W wywiadach podkreślała, że ważne jest dla niej złożenie przysięgi małżeńskiej przed obliczem Boga. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeśli para rzeczywiście wzięła ślub, to póki co tylko cywilny. Według spekulacji religijna ceremonia ma odbyć się w sierpniu. Do tej pory Roxie Węgiel unikała tematu ostatnich zmian w jej życiu, niedawno jednak powiedziała coś, co dla wielu było ostatecznym potwierdzeniem plotek.

Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji Roxie Węgiel o orientacji swojego partnera z TzG. "Jako religijna osoba"

Roxie Węgiel tak zwróciła się do swojego partnera

Od momentu, kiedy zostały edytowane dane wokalistki w rejestrze CEIDG, fotoreporterzy często poszukiwali na jej palcu drugiego pierścionka. Okazuje się, że rzeczywiście zdobi go nie tylko zaręczynowy brylant, ale także obrączka. Choć nie wiadomo dokładnie, czy nie jest to po prostu kolejna ozdoba biżuteryjna, dzięki tej obserwacji plotki nabrały rumieńców. Niedawno Roxie Węgiel udzieliła fanom pewnej wskazówki w swoich mediach społecznościowych.

KAPIF_oryginal_K1205094F.jpg
Fot. KAPiF

Kilka dni temu odbywała się impreza z okazji pięciolecia istnienia firmy marketingowej “Hoh” należącej do Kevina Mgleja. Z tej okazji producent muzyczny poprowadził imprezę integracyjną, która miała celebrować ten sukces. Jego przemówienie nagrała wokalistka i zaprezentowała je na swoim Instagramie. Słyszymy, jak mężczyzna dziękuje wszystkim za przybycie i życzy świetnej zabawy aż do białego rana. Nie to jednak zwróciło uwagę fanów Roxie Węgiel, a opis, który znalazł się na filmie.

Jestem dumna mężu!

roxie węgiel insta.jpg
Fot. roxie_wegiel/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Zrobili zbliżenie na Roxie Węgiel. Zdjęcia będą hitem sieci

Roxie Węgiel zmieniła fryzurę

Jeśli wierzyć plotkom, ślub kościelny, a wraz z nim wesele wokalistki i producenta muzycznego, odbędzie się w sierpniu tego roku. Oznaczałoby to, że do uroczystości pozostało nieco ponad dwa miesiące. Zdaje się, że to odpowiedni czas, aby Roxie Węgiel zaczęła myśleć, w jakiej kreacji i fryzurze zaprezentuje się w kościele. Wszystko wskazuje na to, że zaczęła testować różne możliwości.

Artystka udostępniła w sieci zdjęcia, które jasno wskazują na to, że odwiedziła niedawno fryzjera. Postawiła na drapieżne cięcie grzywki, która jest teraz zdecydowanie krótsza i bardziej postrzępiona. To fryzura, która coraz częściej pojawia się na głowach polskich celebrytek. Na jakie upięcie ślubne powinna się zdecydować Roxie Węgiel w takiej sytuacji?

roxie fryzura.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram
roxie fryzura2.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram