Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: "Zaczęłaś atakować moją ciocię". Jarek ujawnia porażające szczegóły rozstania z Zuzą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.05.2024 20:36

Love Island: "Zaczęłaś atakować moją ciocię". Jarek ujawnia porażające szczegóły rozstania z Zuzą

Zuza Jarek Love Island
fot. Instagram/@jarekmrozowski; kadr z programu "Love Island"

Rozstanie Zuzy i Jarka z “Love Island 9” odbiło się głośnym echem w sieci. Teraz uczestnik randkowego reality show po raz kolejny zabrał głos w sprawie zakończenia swojej relacji. Gwiazdor zamieścił nagranie, w którym ujawnił kulisy ich ostatniego spotkania.

Zuza i Jarek z "Love Island" rozstali się

Randkowe show od samego początku cieszyły się ogromną sympatią i zainteresowaniem internautów. Niedawno byliśmy świadkami finałowego odcinka dziewiątej edycji “Love Island”, podczas którego poznaliśmy najlepiej dobraną parę. Okazało się, że pierwsze miejsce na podium należy do Zuzy i Jarka, a zaraz za nimi uplasowali się Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał.

Krótko po zakończeniu programu wiele osób chciało wiedzieć, czy ich ulubieńcom udało się kontynuować relację w prawdziwym życiu. Niestety, zaledwie kilka tygodni później światło dzienne ujrzały przykre wieści o zwycięskiej parze — Zuza i Jarek podjęli zaskakującą decyzję o rozstaniu.

Jak potoczyły się losy Pałys i Kipiel-Sztuki? Jedna zniknęła, druga żyje pełnią życia Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy

Jarek z "Love Island" poinformował o rozstaniu z Zuzą

Niedługo po oficjalnym zakończeniu reality show na profilu Jarka Mrozowskiego na Instagramie pojawił się przykry komunikat. Uczestnik “Love Island” przyznał, że prawdziwe życie zweryfikowało jego relację z Zuzą i z powodu zbyt wielu różnic zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. 

Siema, dziękuję @loveislandwyspamilosci za mega przygodę, zawsze w moim serduszku. Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno — napisał Jarek Mrozowski na swoim Instagramie.

Niedługo później gwiazdor przyznał, że razem z dziewczyną nie potrafili znaleźć wspólnego języka i kłócili się nawet podczas codziennych czynności. Głos zabrała również Zuza, która przyznała, że jest świadoma swoich błędów i ma nadzieję, że Jarek przestanie publikować nowe treści na temat ich relacji i jej zakończenia.

Z tym nagraniem chciałam wyjść z milczenia i dać wam wyjaśnienia na temat moich uczuć. Potwierdzam, że bardzo często robiłam spiny, nie do końca miałam zaufanie do tej osoby. Jeszcze raz, jak powiedziałam na filmie. Popełniłam wiele błędów. Biorę za nie całkowitą odpowiedzialność, ale jednocześnie pracuję nad nimi i nie boję się o tym mówić. Dla mnie najważniejsza jest szczerość. Jednakże nie życzę mu żadnego złego. Nie życzę źle nikomu, nawet pająkowi. P.S: Wszystko, co się mówi lub publikuje w sieci. Nawet rozmowa na WhatAppie. Jest rejestrowane. P.S: Trzeba zmierzyć się z rzeczywistością. Ale proszę, nie mieszać mnie więcej do tej osoby życzę mu powodzenia. Nikt nie jest idealny, ja na pewno nie - powiedziała gwiazda podczas live'a na swoim Instagramie.
 

ZOBACZ TEŻ: Niestosowny komentarz Prokopa w DDTVN. Słowa o Wellman mogły być bolesne.

Jarek z "Love Island" komentuje rozstanie z Zuzą

Teraz jednak w sieci pojawiło się kolejne nagranie, w którym Jarek postanowił przybliżyć internautom kulisy swojego rozstania z ukochaną. Mężczyzna twierdzi, że prosto po zakończeniu “Love Island 9” wsiadł w samolot, aby spędzić z Zuzą czas w Belgii. Tam na jaw wyszły wszystkie ich różnice, które sprawiły, że para nie potrafiła kontynuować swojego związku.

Zależało mi na Tobie nie tylko w programie! Byłaś moją Syrenką, bo cały czas w nas wierzyłem. Nasza ostatnie, wspólna, rodzinna rozmowa była próbą ratowania tego, czego niestety nie udźwignęliśmy. Ostatecznie razem postanowiliśmy, że nie będziemy pisać do siebie, a dzisiaj twierdzisz, że to ja milczałem - napisał mężczyzna w sieci.

Jarek Mrozowski twierdzi, że gdy tylko wrócił razem z partnerką do Polski, obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Później gwiazdor reality show odwiózł swoją byłą dziewczynę na lotnisko, gdzie ostatni raz rozmawiali ze sobą z wzajemnym szacunkiem. Niedługo później doszło jednak do rozmowy telefonicznej między Zuzą i jej rodzicami oraz Jarek i jego ciocia.

Jak twierdzi uczestnik “Wyspy Miłości” dziewczyna miała zacząć wtedy obrażać jego ciocię. Gwiazdor odniósł się również do plotek na temat tego, że udział w programie miał pomóc mu rozkręcić swój biznes.

Praca jubilerska jest w moim życiu od 5 lat więc nie potrzebowałem programu żeby ,,rozkręcić,, mój biznes.
Mimo wszystko dziękuję Ci za wspólnie spędzony czas i życzę Ci żebyś była szczęśliwa. Mam nadzieję, że spotkasz odpowiednią osobę, która będzie stworzona dla Ciebie - napisał na Instagramie.