Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Współpracownik Kasi Cichopek „boi się o głowę”. Wygadał się dopiero po jej zwolnieniu. Tak wyglądała praca z gwiazdą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.01.2024 20:34

Współpracownik Kasi Cichopek „boi się o głowę”. Wygadał się dopiero po jej zwolnieniu. Tak wyglądała praca z gwiazdą

Współpracownik Kasi Cichopek „boi się o głowę”, fot. kadr z serialu „M jak miłość”, YouTube/Świat Gwiazd
Współpracownik Kasi Cichopek „boi się o głowę”, fot. kadr z serialu „M jak miłość”, YouTube/Świat Gwiazd

Nie milkną echa zmian, które od połowy grudnia wstrząsają Telewizją Polską. W ostatnim czasie szczególnie głośno jest o personalnych roszadach  w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP, czyli „Pytanie na śniadanie”. 

„Pytanie na śniadanie” z kolejnymi zmianami

W ostatnich dniach w mediach niezwykle głośno jest o zmianach w programie „Pytanie na śniadanie”. Choć zapowiadano już wcześniej, że śniadaniówka TVP zostanie poddana gruntownej rewolucji, kolejne informacje o zwolnieniach prowadzących uwielbianych przez fanów nie spotykają się z ciepłym przyjęciem. 

Wiadomo już, że w programie pojawią się nowe duety prowadzących, a z programem pożegnało się wiele osób, które z formatem związane były od lat. W kolejnych wydaniach programu TVP nie powrócą Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska, Robert Rozmus, Małgorzata Tomaszewska, a także Katarzyna Cichopek i  Maciej Kurzajewski. 

Cichopek ogłasza zwolnienie, a w TVP pokazali coś takiego. Ludzie kompletnie zgłupieli, domagają się jednego Polacy tak zareagowali na zwolnienie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielka burza w komentarzach, lepiej siadajcie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z „Pytaniem na śniadanie”

Zwolnienie Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek z programu „Pytanie na śniadanie” wzbudziło niemałe emocje. Duet, który pod koniec 2022 roku ogłosił, że tworzą parę nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym, cieszył się wyjątkową sympatią widzów

Pożegnanie ze śniadaniówką TVP sprawiło, że niektórzy zaczęli martwić się o inne projekty Katarzyny Cichopek w Telewizji Polskiej, a w szczególności o jej rolę w serialu „M jak miłość”, gdzie wciela się w Kingę Zduńską od ponad 23 lat. 

ZOBACZ TEŻ: Widzowie „Pytania na śniadanie” będą zbierać szczęki? Szok, jakie znów mają szykować zmiany

Kasia Cichopek pożegnana przez kolegę z planu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko z fanami, ale również ekipą, z którą współpracowali. Nie zabrakło także wzajemnych pożegnań. Jedną z osób, która zdecydowała się odnieść do zwolnienia Katarzyny Cichopek był Jonatan Kilczewski, znany z programów takich jak „Operacja aranżacja” i „Pytanie na śniadanie”. Jak napisał żartobliwie projektant, ma nadzieję, że Kasia Cichopek nie pozbawi go głowy za zdjęcie, jakie dołączył do swojego pożegnania. 

Kasiu, mam nadzieję, że nie urwiesz mi głowy za to zdjęcie. Praca z Tobą i Maćkiem to była czysta przyjemność! To zdjęcie pokazuje tylko, jak bardzo zawsze mogłem liczyć na Twoją pomoc, nawet wtedy kiedy rozchorowała się nam @anna.wenge na planie „Operacji Aranżacji” i robiłaś mi make-up. Podpatrywanie, jak pracujesz, możliwość uczenia się od Ciebie pracy z kamerą, to były cenne lekcje i wspomnienia, których nigdy nie zapomnę! PS. Wiesz, że to nie jest jeszcze „ostatnie słowo”.

Kasia Cichopek pożegnana przez kolegę z planu, fot. Instagram katarzynacichopek.png
Kasia Cichopek pożegnana przez kolegę z planu, fot. Instagram/katarzynacichopek
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz