Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kasi Cichopek podziękowali, a co ze Zduńską? Doniesienia prosto z TVP. Zaplanowali to już wcześniej
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.01.2024 17:07

Kasi Cichopek podziękowali, a co ze Zduńską? Doniesienia prosto z TVP. Zaplanowali to już wcześniej

Wiadomo, co z bohaterką Kasi Cichopek w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość”
Wiadomo, co z bohaterką Kasi Cichopek w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość”

Od kilku tygodni mediami publicznymi co chwila wstrząsają kolejne zmiany. 23 stycznia w sieci gruchnęła informacja o kolejnych zwolnieniach w „Pytaniu na śniadanie”. Tym razem padło na parę ulubieńców widzów. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z fanami „Pytania na śniadanie”

W ostatnich dniach w mediach co chwila pojawiają się nowe informacje na temat zmian w programie „Pytanie na śniadanie”. Z popularnym formatem pożegnali się jak dotąd Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska, Robert Rozmus, Małgorzata Tomaszewska, a zgodnie z najnowszymi informacjami także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Popularna para na ekranie i w życiu prywatnym pożegnała się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych:

(…) Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi.

Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie trzasnęły nagłe wieści. "Dziękujemy" Polacy tak zareagowali na zwolnienie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielka burza w komentarzach, lepiej siadajcie

Kasia Cichopek zniknie także z „M jak miłość”?

Fani nie kryją swojego żalu po odejściu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z programu „Pytanie jak śniadanie”. Fani śniadaniówki TVP raczej nie są zachwyceni z wprowadzanych zmian, szczególnie biorąc pod uwagę, że wielu prowadzących nie miało nawet okazji pożegnać się z widzami na ekranie. 

W związku ze zwolnieniem Katarzyny Cichopek z „Pytania na śniadanie”, wiele osób zadaje sobie pytanie, co stanie się z jej postacią w serialu „M jak miłość”. Aktorka wciela się bowiem w postać Kingi Zduńskiej od samego początku produkcji, czyli od 2000 roku. Jak się okazuje, zapadła już decyzja na temat dalszych losów tej bohaterki. 

ZOBACZ TEŻ: Aż spadliśmy z krzesła na widok wykształcenia nowej prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Jakim cudem wylądowała w TVP?

Wiadomo, co z bohaterką Kasi Cichopek w serialu „M jak miłość”

Jak się okazuje fani Kasi Cichopek i serialu „M jak miłość” mogą spać spokojnie. Mimo pożegnania aktorki ze śniadaniówką TVP, stacja nie ma planów, by zwalniać ją także z popularnego serialu, z którym jest związana od wielu lat. Jak ujawniła Karolina Baranowska z produkcji polskiej opery mydlanej, jak na razie rozplanowana jest fabuła odcinków produkcji do końca roku i jest w nich obecna postać Kingi Zduńskiej.

Przebieg serialowych wątków mamy zaplanowany do końca roku i postać Kingi Zduńskiej jest w odcinkach oczywiście obecna – powiedziała w rozmowie z „Faktem”. 

Źródło: Fakt

Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie