Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Gwiazda znowu pracuje w śniadaniówce
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 22:02

Wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Gwiazda znowu pracuje w śniadaniówce

Pytanie na śniadanie
Fot. KAPiF

Tę gwiazdę ponownie zobaczymy na antenie Telewizji Polskiej. Do grona prowadzących “Pytanie na śniadanie” dołączyła osoba, którą kiedyś mogliśmy widzieć na ekranie regularnie. Sprawdź, o kogo chodzi. 

"Pytanie na śniadanie" zmieniło się diametralnie

Kiedy zmieniła się władza w Polsce, zmieniły się także osoby zarządzające Telewizją Polską. Przypomnijmy, że mowa nie tylko o tym, że program “19:30” zastąpił dawne “Wiadomości”, lecz także o roszadach w ulubionej śniadaniówce Polaków. “Pytanie na śniadanie” straciło wówczas wszystkich dotychczasowych prowadzących

Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa formatu, podjęła decyzję o wymianie ekipy realizującej program. Na skutek tych zmian z pracą pożegnały się wcześniejsze gwiazdy programu, wśród których można wymienić między innymi ulubieńców widzów: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora czy Robert Koszucki i Małgorzata Opczowska

Ale gafa! Gość "Pytania na śniadanie" w ten sposób zwrócił się do prowadzącej Beata Tadla zaśpiewała jak Marilyn Monroe

Oni obecnie prowadzą śniadaniówkę na TVP

Widzowie programu nie kryli niezadowolenia z takiego obrotu spraw. Pojawiły się nawet zapowiedzi bojkotu formatu. Zmiany wśród prowadzących wpłynęły na oglądalność. Choć “Pytanie na śniadanie” pozostaje programem, po który Polacy sięgają chętniej niż po konkurencyjne “Dzień Dobry TVN” i tak przyciąga mniej widzów niż rok wcześniej o tej samej porze. Być może dlatego podjęto decyzję, aby ponownie zaprosić do show pewne nazwiska.

Wśród prowadzących formatu znalazły się gwiazdy, które miały już doświadczenie z prowadzeniem śniadaniówki TVP. Wśród nich można wymienić Beatę Tadlę, Klaudię Carlos oraz Katarzynę Dowbor. Poza nimi program prowadzą również: Joanna Górska, Robert Stockinger, Robert El Gendy, Tomasz Tylicki, Filip Antonowicz, Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Teraz dołączy do nich kolejna weteranka “Pytania na śniadanie”.

ZOBACZ TEŻ: Prezenterka Pytania na Śniadanie musiała uciekać ze studia!

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz dołącza do programu "Pytanie na śniadanie"

Do programu “Pytanie na śniadanie" dołączyła kolejna gwiazda. Nowa prowadząca sama pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych. Katarzyna Burzyńska-Sychowicz w przeszłości już pojawiała się w śniadaniówce TVP. Swoją rozpoznawalność zyskała jednak dzięki współpracy ze stacją MTV Polska. W ostatnim czasie była związana między innymi z “Wprost” i “Kanałem Sportowym”, gdzie prowadziła między innymi program “KS Poranek”.

Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do telewizji publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! Do zobaczenia jutro w „Pytanie na śniadanie”! – czytamy w opublikowanym przez dziennikarkę poście.

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, fot. YouTube Kanał Sportowy.png
Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, fot. YouTube/Kanał Sportowy