Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Gliniarze” znikają z anteny. Wiadomo, kiedy ostatni odcinek
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 18:36

“Gliniarze” znikają z anteny. Wiadomo, kiedy ostatni odcinek

Gliniarze
fot. kadr z serialu "Glianiarze"; Instagram/@gliniarzeofficial

“Gliniarze” od samego początku zyskały sympatię telewidzów, a nawet były uznawane za jeden z najpopularniejszych seriali. Teraz jednak przekazano smutną wieść dla wszystkich wiernych fanów produkcji. Wygląda na to, że czeka nas ostatni odcinek.

Przed nami ostatni odcinek "Gliniarzy"

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Dotyczy to również ulubionych seriali i produkcji telewizyjnych, które wraz z nadchodzącymi wakacjami na krótko znikają z anteny. Oznacza to, że wiernych fanów czekają ostatnie odcinków trwających obecnie sezonów.

Dotyczy to również serialu “Gliniarze”, który niemal od samego początku swojej emisji skradł serca telewidzów. Paradokument zadebiutował na antenie telewizji Polsat 29 sierpnia 2016 roku i od tej pory cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Co czeka nas w ostatnim odcinku tego sezonu?

Na pogrzebie Kipiel-Sztuki były tłumy, ale akurat jego zabrakło Elżbieta z Sanatorium miłości przerywa milczenie. Mówi o skandalu na planie

Co czeka nas w ostatnim odcinku "Gliniarzy"?

Przed nami moc wrażeń i emocji w ostatnim w tym sezonie odcinku popularnego serialu. Produkcja hitu Polsatu zadbała o to, aby pozostawić nas w napięciu, dlatego też w finałowym wydaniu nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji.

Na strzelnicy zostaną odnalezione zwłoki tajemniczego mężczyzny. Początkowo wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo, jednak z biegiem czasu okazuje się, że znika również żona nieżyjącego mężczyzny. Wszystko to sprawia, że nasi bohaterowie zmuszeni są do zagłębienia się w tę sprawę i odkrycia przestępczego świata, w którym kobiety zmuszane są do prostytucji. O tym, jakie rodzinne tajemnice wyjdą wtedy na jaw, dowiecie się oglądając finałowy odcinek “Gliniarzy”.

ZOBACZ TEŻ: Po wózku za 15 tysięcy przyszedł czas na rower. Henio Majdan uczy się jeździć.

Czy to koniec serialu "Gliniarze"?

Uspokajamy jednak wszystkich wiernych fanów produkcji Polsatu. “Gliniarze” wcale nie schodzą z anteny na stałe, ale podobnie, jak większość seriali i produkcji telewizyjnych znikają jedynie na okres wakacji. Wszystko po to, aby powrócić do nas jesienią z nową dawką emocji.

Zapowiedział to również jeden z aktorów, wcielających się w głównego bohatera serialu. Na oficjalnym profilu serii na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, które nie tylko zachęca nas do obejrzenia finałowego odcinka sezonu, ale też zapewnia o tym, że “Gliniarze” powracają do nas już za kilka miesięcy.