Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie "M jak miłość" przeżyją wstrząs. Wielka zmiana w serialu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.06.2024 12:42

Widzowie "M jak miłość" przeżyją wstrząs. Wielka zmiana w serialu

Aktorzy M jak Miłość
Fot. KAPiF, CanvaPro

Niedawno zakończył się 24. sezon serialu “M jak miłość”. Właśnie trwają przygotowania do jego jesiennej odsłony, a to wiąże się z dużymi modyfikacjami. Ujawniono, nad czym obecnie pracują twórcy. To zmieni oblicze produkcji.

Za nami finał sezonu "M jak miłość"

To z pewnością jeden z najpopularniejszych seriali, które są emitowane w polskiej telewizji. Jego pierwszy odcinek został wyemitowany w listopadzie 2000 roku, a do tej pory produkcja doczekała się 24. sezonów i ponad 1800 odcinków. Pod koniec maja obejrzeliśmy ostatni epizod bieżącej serii, a przed widzami wakacyjna przerwa. Nie zabrakło wielkich emocji i tajemnic, które zostaną rozwiązane dopiero jesienią.

Jedną z najbardziej emocjonujących scen była ta, w której skatowany przez gangsterów Marcin cierpi w agonii i odchodzi na oczach oglądających. Odcinek zakończył się w kulminacyjnym momencie, stawiając przed fanami serialu “M jak miłość” jedno zasadnicze pytanie — czy kreowany przez Mikołaja Roznerskiego bohater przeżyje brutalne pobicie?

Ogromna wpadka w “Kole fortuny”. Uczestniczka chciała zapaść się pod ziemię Kammel ostro o TVN. Nie gryzł się w język

Spekulacje o powrotach w "M jak miłość"

Jak zazwyczaj w takich momentach roku, w sieci pojawia się wiele spekulacji o potencjalnych nowych postaciach lub spektakularnych powrotach do najpopularniejszych polskich produkcji. Tak samo jest w przypadku serialu “M jak miłość”. Co jakiś czas do mediów powraca plotka o rzekomym powrocie Joanny Koroniewskiej, która przez lata kreowała postać Małgosi Mostowiak. Sama zainteresowana wielokrotnie dementowała te spekulacje.

KAPIF_oryginal_K1150887F.jpg
Fot. KAPiF

Nie tak dawno temu okazało się, że Kacper Kuszewski, wcielający się w “M jak miłość” w Marka Mostowiaka, powraca do Telewizji Polskiej. Ma poprowadzić program “Tak to leciało”. Ten angaż od razu pobudził fanów produkcji do plotek, jakoby miało to oznaczać powrót aktora do obsady. Kilka lat temu odgrywany przez niego bohater wyjechał do Australii i już nie powrócił do rodzinnej Grabiny. Na ten moment nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy Kacper Kuszewski znów wcieli się w Marka Mostowiaka.

KAPIF_oryginal_K1173122F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce

"M jak miłość" powróci z nową czołówką

Dziś wiemy już jednak, że produkcja serialu najprawdopodobniej szykuje dla widzów dużą niespodziankę. W sieci pojawiło się tajemnicze nagranie przedstawiające aktorów na zielonym tle. Produkcja czuwa nad każdym ujęciem, aby zapewnić jak najlepszą jakość nowego nagrania, które będzie otwierało każdy odcinek zbliżającego się 25. sezonu serialu “M jak miłość”. 

Wszystko, włącznie z opisem pod nagraniem, wskazuje na to, że czeka nas nowa czołówka popularnej produkcji. Fani w komentarzach zastanawiają się, którzy bohaterowie zasłużą na to, aby pojawić się w nagraniu. Inni podejrzewają, że zmieni się podkład muzyczny lub twórcy zdecydują się powrócić do klasycznego tła w wykonaniu Wojciecha Gąssowskiego. Na ten moment szczegóły nie są znane, ale z pewnością wszystko wyjdzie na jaw już niedługo.