Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weszła na scenę i przerwała Kozidrak. Emocje wzięły górę i polały się łzy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2024 14:17

Weszła na scenę i przerwała Kozidrak. Emocje wzięły górę i polały się łzy

Beata Kozidrak
fot. KAPIF; TikTok/@kaganek2023

Niewiarygodne, do czego doszło podczas ostatniego koncertu zespołu Bajm. W pewnym momencie na scenę wbiegła popularna polska piosenkarka i rzuciła się na szyję Beacie Kozidrak. Liderka grupy nie była w stanie kontynuować występu.

Beata Kozidrak na Sosnowiec Fun Festival

Za nami tegoroczna edycja Sosnowiec Fun Festival, która jak zwykle odbyła się w centrum Zagłębia. W tym roku głównymi gwiazdami tego wydarzenia był zespół Bajm na czele z Beatą Kozidrak oraz Sylwia Grzeszczak.

Występy obu pań zgromadziły pod sceną ponad 25 tysięcy fanów, którzy świetnie bawili się w rytm ich największych przebojów. W pewnym momencie doszło jednak do szokującego wydarzenia. Prosto ze sceny Beata Kozidrak wspomniała o tym, jak wielką przyjaźnią darzy młodszą koleżankę po fachu. Ta nie była w stanie powstrzymać wzruszenia.

Bardzo ciepło przyjęliście Sylwię Grzeszczak, która jest fantastyczna. Mogę powiedzieć, że jest moją przyjaciółką - powiedziała ze sceny piosenkarka.

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak na Sosnowiec Fun Festival, fot. KAPIF

 

Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną Śmierć zabiera gwiazdy Świata Według Kiepskich. Ich już z nami nie ma

Sylwia Grzeszczak przerwała koncert Beaty Kozidrak

Słowa wokalistki do głębi poruszyły nie tylko zgromadzoną w Sosnowcu publiczność, ale również samą Sylwię Grzeszczak. Piosenkarka niemal natychmiast wbiegła na scenę, aby mocno przytulić swoją koleżankę po fachu. Jej akt radości przerwał jeden z przebojów grupy Bajm, a sama liderka nie była w stanie już powrócić do śpiewania.

Przeżyła trudne chwile, ale każda z nas, artystek... Nam nie jest łatwo, może tak powiem, ale mnie jest super, ja jestem szczęśliwa. I teraz tę piosenkę chciałabym zadedykować z całego serca, właściwie z dwóch serc - powiedziała ze sceny Beata Kozidrak.

Po wszystkim zachęciła Sylwię Grzeszczak do wspólnego wykonania piosenki “Dwa serca, dwa smutki”. Młodsza z gwiazd nie była w stanie ukryć swojej radości i po czułych słowach wokalistki z całych sił wykrzyczała “Beata jest najlepsza!”, po czym szybko zbiegła ze sceny.

ZOBACZ TEŻ: Tak będzie wyglądał pogrzeb Kipiel-Sztuki. Aktorka wszystko zaplanowała sama?

Beatę Kozidrak i Sylwię Grzeszczak połączyły bolesne doświadczenia

Nie jest tajemnicą, że obie panie doskonale się ze sobą dogadują nie tylko na poziomie muzycznej współpracy, ale również gdy w grę wchodzi ich życie osobiste. Piosenkarki mają za sobą bolesne rozstania, które obiły się szerokim echem w polskich mediach.

Beata Kozidrak w 2016 roku rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem po 37 latach małżeństwa, natomiast Sylwia Grzeszczak niedawno rozstała się z Liberem. Para przez długi czas uchodziła za jedno z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Teraz przykre sytuacje związane z życiem uczuciowym mocno połączyły obie wokalistki.