Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Węgiel i Wieniawa na weselu. Wyglądały obłędnie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2024 15:12

Węgiel i Wieniawa na weselu. Wyglądały obłędnie

Roksana Węgiel, Julia Wieniawa
fot. KAPIF

W mediach zawrzało po tym, jak okazało się, że Julia Wieniawa i Roksana Węgiel bawiły się razem na jednym weselu. Widać, że obie gwiazdy łączy naprawdę przyjacielska relacja. Każda z nich zachwyciła nas swoją kreacją.

Julię Wieniawę i Roksanę Węgiel łączą przyjacielskie relacje

Nie da się ukryć, że obydwie młode gwiazdy są obecnie najgorętszymi nazwiskami w polskim show-biznesie. Piosenkarki wielokrotnie powtarzały, że łączą ich koleżeńskie relacje i że wzajemnie trzymają kciuki za swój sukces.

Julia Wieniawa wyznała nawet, że w programie “Taniec z Gwiazdami” to właśnie Roksana Węgiel była jej faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli, a aktorka mocno wspierała ją w rywalizacji z pozostałymi uczestnikami.

Bardzo jej kibicowałam i szczerze myślałam, że wygra - powiedziała jurorka “Mam Talent” w rozmowie z eska.pl

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Julię Wieniawę i Roksanę Węgiel łączą przyjacielskie relacje, fot. KAPIF
Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną Tak będzie wyglądał pogrzeb Kipiel-Sztuki. Aktorka wszystko zaplanowała sama?

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel na jednym weselu

Teraz okazało się, że obydwie gwiazdy miały okazję spędzić więcej czasu razem na jednym z czerwcowych wesel. Piosenkarki spotkały się na uroczystej imprezie i pochwaliły się wspólną fotografią, na której widać, jak wzajemnie się przytulają i szeroko uśmiechają.

Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa i Roksana Węgiel doskonale się znają, a wesele było dla nich okazją do porozmawiania i wspólnej zabawy. Wspólne zdjęcie znalazło się na profilu u Roxie Węgiel i chwilę później zostało udostępnione również przez starszą z artystek.

ZOBACZ TEŻ: Weszła na scenę i przerwała Kozidrak. Emocje wzięły górę i polały się łzy.

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel zaskoczyły weselnymi kreacjami

Fani zwrócili uwagę nie tylko na relację, łączącą obie gwiazdy, ale również ich fenomenalne kreacje, którymi mogły pochwalić się tego dnia. Roksana Węgiel postawiła wtedy na czarną sukienkę z odważnym dekoltem, do której dobrała naszyjnik z pereł i czarną marynarkę.

Z kolei Julia Wieniawa poszła w całkiem inną stronę. Aktorka założyła na siebie dopasowaną różową kreację z licznymi wiązaniami i odkrytymi plecami. Swoje długie włosy pozostawiła rozpuszczone, a całość wzbogaciła o kilka elementów złotej biżuterii.

Wieniawa Węgiel insta.jpg
Julia Wieniawa i Roksana Węgiel zaskoczyły weselnymi kreacjami, fot. Instagram/@juliawieniawa