Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel szczerze o wadze. Tyle schudła po pląsach w "Tańcu z gwiazdami"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.06.2024 09:35

Roxie Węgiel szczerze o wadze. Tyle schudła po pląsach w "Tańcu z gwiazdami"

Roxie Węgiel
Fot. KAPiF

Roxie Węgiel była jedną z finalistek programu “Taniec z Gwiazdami”. Od początku było wiadomo, że bardzo się angażuje w swój udział. Kilkukrotnie powtarzała, że podczas przygotowań do kolejnych odcinków sporo schudła. Teraz zdradziła, ile ma na minusie.

Roxie Węgiel dotarła do finału programu "Taniec z Gwiazdami"

Wiosenna odsłona jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych dobiegła końca już kilka tygodni temu. Dziś można powiedzieć, że emocje wokół 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami” opadły, a wszyscy uczestnicy wrócili do swoich codziennych aktywności. Przypomnijmy, że na Kryształową Kulę zasłużyli Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Aktorce podczas finału towarzyszyły wyjątkowo jeszcze dwie pary.

Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Roxie Węgiel i Michał Kassin również rywalizowali o główną nagrodę w ostatnim odcinku programu. Każda z finalistek zaangażowała wszystkie swoje siły, aby pokazać się tego dnia z jak najlepszej strony, jednak zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Warto zaznaczyć, że młoda wokalistka była faworytką wielu osób, co wiązało się z faktem, że już w przeszłości pokazała, że taniec nie jest jej straszny — udało jej się wygrać 3. edycję formatu “Dance Dance Dance”.

KAPIF_oryginal_K1197235F.jpg
Fot. KAPiF
Nadciągają wieści o planach Roksany Węgiel. Prawda wyjdzie na jaw w Opolu Wyciekło kontrowersyjne video. Rydzyk i Ziobro mieli plan na Roxie Węgiel

Roxie Węgiel dwukrotnie wylądowała pod kroplówką podczas programu "Taniec z Gwiazdami"

Tego typu intensywna aktywność fizyczna może być wyczerpująca, szczególnie biorąc pod uwagę, że uczestnicy formatu trenowali prawie cały czas. Wszystkie pary miały tydzień na przygotowanie układów tanecznych do następnego odcinka, a warto zauważyć, że w drugiej połowie edycji miały ich do przygotowania więcej niż jeden. Nic więc dziwnego, że Roxie Węgiel, która wyjątkowo ambitnie podchodzi do postawionych sobie celów, doświadczyła po drodze problemów ze zdrowiem.

Wokalistka w marcu pokazała w sieci zdjęcie, na którym ma podłączoną kroplówkę. Wiązało się to z przeziębieniem, którego doznała niemal na samym początku zmagań w programie “Taniec z Gwiazdami”.

Nie zawsze jest kolorowo. Rozłożyło mnie totalnie... w niedzielę kolejny odcinek tańca, więc trzeba szybko działać z kuracją... Jeśli dałam sobie zaaplikować kroplówkę, to domyślcie się sami, jak było. Trzymajcie kciuki, żebym do niedzieli odzyskała siły. Dbajcie o siebie - pisała wtedy Roxie Węgiel.

Podobnej sytuacji doświadczyła na krótko przed półfinałem. Ponownie na Instagramie pojawiło się zdjęcie artystki z podłączoną kroplówką. Wiele wskazywało na to, że ponownie zmagała się z jakiegoś rodzaju problemem zdrowotnym.

roxie_5258a8f45e.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel w samej bieliźnie na ściance Polsat Hit Festiwal. Zakrywała się włosami

Tyle schudła Roxie Węgiel podczas programu "Taniec z Gwiazdami"

Wokalistka już kilkukrotnie wspominała, że udział w formacie sprawił, że zrzuciła sporo kilogramów. Jak twierdzi, to z tego powodu wyostrzyły się w ostatnim czasie jej rysy twarzy, a nie przez różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. Roxie Węgiel już wcześniej nie mogła narzekać na swoją sylwetkę, tymczasem obecnie jest jeszcze szczuplejsza. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, ile schudła.

KAPIF_oryginal_K1209119F.jpg
Fot. KAPiF

Po pytaniu zadanym przez dziennikarkę “Show News” artystka potrzebowała chwili na zastanowienie się. Po chwili odpowiedziała, że najprawdopodobniej ma obecnie cztery kilogramy na minusie, co oznacza, że waży 47 kilogramów. Jest to dość niewiele, nawet biorąc pod uwagę, że Roxie Węgiel ma około 160 centymetrów wzrostu. W takim przypadku niemal każdy kilogram na znaczenie.