Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W "Ranczu" grała Kasię Solejuk, teraz ma 27 lat. Jest nie do poznania
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.05.2024 16:59

W "Ranczu" grała Kasię Solejuk, teraz ma 27 lat. Jest nie do poznania

Kasia Solejuk z "Rancza"
fot. kadr z serialu "Ranczo" prod. TVP

Serial “Ranczo” był prawdziwym hitem Telewizji Polskiej i trampoliną do sławy dla wielu obecnie znanych nazwisk. Jako nastolatka grała w nim m.in. Anna Stępień, która wcielała się córkę Solejuków. Jak serialowa Kasia wygląda dziś? Ciężko ją rozpoznać. 

Serial "Ranczo" był wielkim przebojem Telewizji Polskiej

Bez wątpienia “Ranczo” do tej pory należy do ulubionych produkcji Polaków. Serial komediowo-obyczajowy emitowany był na antenie TVP1 od 2006 roku, a jego powtórki można oglądać nadal. 

Serial miał iście gwiazdorską obsadę. U boku Ilony Ostrowskiej występował Paweł Królikowski. Oprócz nich na akranie mogliśmy oglądać Artura Barcisia czy Cezarego Żaka w podwójnej roli oraz jego żonę Katarzynę Żak, która wcielała się w Solejukową.

Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała

To ona grała jedno z dzieci Solejuków

W serialu “Ranczo” Solejukowie byli rodziną wielodzietną. Najpierw zbytnio im się nie powodziło. Z czasem jednak, kiedy Solejukowa założyła firmę produkującą pierogi i odniosła prawdziwy sukces w branży, sytuacja rodziny znacznie się poprawiła. 

W jedno z dzieci Solejuków wcielała się Anna Stępień. Aktorka miała zaledwie dziewięć lat, kiedy pojawiła się na ekranie po raz pierwszy. W produkcji mogliśmy oglądać ją przez pięć lat. Obecnie jest dorosłą kobietą. Jak teraz wygląda? 

Tak Kasia Solejuk z "Rancza" wygląda obecnie

Anna Stępień w “Ranczu” występowała w latach 2006-2011. Rolą uroczej córki Solejuków podbiła serca widzów. W produkcji zazwyczaj miała urocze warkoczyki. Po pięciu latach spędzonych na planie hitu Telewizji Polskiej Anna Stępień zdecydowała się zrezygnować na rzecz nauki. 

Obecnie aktorka ma 27 lat i jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie można znaleźć jej aktualne zdjęcia. Ciężko ją rozpoznać. 

Anna Stępień
Anna Stępień fot. Instagram/
anna_stepien