Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ralph Kamiński komentuje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.04.2024 10:49

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ralph Kamiński komentuje

Ralph Kaminski
Fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 20, odcinek 6, KAPiF

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołuje ogromne emocje nie tylko wśród publiczności, ale również samych gwiazd, w które wcielają się artyści. W ubiegłym odcinku Maria Tyszkiewicz zachwyciła Dodę swoim występem. Wokalistka była pod dużym wrażeniem tego, jak jej manierę śpiewu oraz zachowanie na scenie odwzorowała aktorka. Tym razem inny artysta postanowił zabrać głos odnośnie tego, co działo się w programie. Kacper Kuszewski wcielił się w Ralpha Kaminskiego. Jak piosenkarz ocenił jego popis?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kolejny odcinek popularnego programu wyróżnił się wysokim poziomem występów

6. odcinek 20. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” potoczył się w zaskakujący i zabawny sposób. Show rozpoczęło się od humorystycznego występu uczestników z poprzednich edycji, Moniki Dryl oraz Sławomira. Duet wykonał piosenkę „Amada mia, amore mio”, bawiąc publiczność do łez. Niedługo później scena została oddana artystom, których wysiłki oceniali Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Piotr Gąsowski.

Metamorfozy, którym uczestnicy zostali poddani tym razem, przejdą do historii programu. Zwycięzcą odcinka został Stefano Terrazzino, który wcielił się w rolę lidera grupy Kings of Leon, Caleba Followilla. Rywalizacja była jednak bardzo zacięta. Widzowie zachwycili się występem m.in. Katarzyny Skrzyneckiej w nietypowym wykonaniu Johna Travolty, czy Barbarą Kurdej-Szatan, która błyszczała jako Adele. Jeden z bardziej emocjonujących popisów na scenie zaprezentował Kacper Kuszewski, który wcielił się w Ralpha Kaminskiego. Co ciekawe sam wokalista nie pozostawił tego bez komentarza!

Skrzynecka w potrójnej roli! Tego jeszcze nie grali w TTBZ. Jak ona to zrobiła? Jurorom TTBZ nie było łatwo. Gdy padło nazwisko nie brakowało wzruszeń

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kacper Kuszewski wcielił się w Ralpha Kaminskiego

W 6. odcinku TTBZ Kacper Kuszewski wcielił się w niezwykle popularnego piosenkarza młodego pokolenia, Ralpha Kaminskiego. Na scenie odtworzył jego przebój “Kosmiczne energie”. Jak wypadł? Publiczność wyraziła swój zachwyt owacjami na stojąco. Z kolei jurorzy nie mogli się nadziwić podobieństwu aktora do wokalisty. Charakteryzacja sprawiła, że od artysty trudno było oderwać wzrok. Doskonale odzwierciedlone zostały nie tylko twarz i fryzura, ale również kostium wokalisty, błyszczący makijaż, a nawet pomalowane paznokcie. Produkcja po raz kolejny udowodniła, że przywiązuje wagę do detali.

Ja u Ralpha Kamińskiego cenię sobie to, co on pokazuje nam wszystkim, czyli połączenie teatru, estrady, wyobraźni… i to wszystko było u ciebie dzisiaj. Byłem pasażerem tego statku i sobie poleciałem razem z tobą. Fantastycznie – podsumował Robert Janowski.

Występ wyraźnie zainteresował również samego Kaminskiego, który postanowił skomentować kreację artystyczną Kuszewskiego w mediach społecznościowych.

Ralph Kaminski (2).png
Fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 20, odcinek 6
Ralph Kaminski (1).png
Fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 20, odcinek 6

ZOBACZ TEŻ: Tak ekipa TTBZ zareagowała na powrót Piotra Gąsowskiego. Marzenie każdego

Ralph Kaminski ocenił występ Kuszewskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ubiegłym tygodniu scena w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” należała do Marii Tyszkiewicz, która porwała publiczność do przeboju “Dżaga” jako Doda. Wokalistka nie mogła przepuścić tej okazji i skomentowała występ, o którym rozpisywały się media w całej Polsce. Tym razem głos postanowił zabrać inny znany artysta, którego kreacja została odtworzona w muzycznym show. Mowa oczywiście o Ralphie Kaminskim, który był pod niemałym wrażeniem popisu Kacpra Kuszewskiego.

W mediach społecznościowych programu ukazał się filmik, na którym przedstawiono część występu aktora. Skomentowało go mnóstwo zachwyconych internautów, wśród których znalazł się również słynny piosenkarz.

Padłem – podsumował.

Jedno słowo w zupełności wystarczyło!

Ralph Kaminski (4).png
Fot. KAPiF
Ralph Kaminski (3).png
Fot. KAPiF
Ralph Kaminski (5).png
Fot. KAPiF