Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2024 10:16

Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPIF; Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie opowiada o niej w mediach. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem córeczki i jej taty. Ten widok naprawdę rozczula!

Małgorzata Tomaszewska cieszy się z macierzyństwa

Dawna gwiazda “Pytania na śniadanie” od kilku miesięcy skupia swoją uwagę głównie na wychowywaniu swojej drugiej pociechy. Jej córeczka Laura przyszła na świat w momencie, w którym Małgorzata Tomaszewska pożegnała się ze swoją dotychczasową pracą i karierą w Telewizji Polskiej.

Od tej pory prezenterka spędza czas z rodziną, a niektórymi momentami z chęcią dzieli się w swoich social mediach. Od samego początku ogromne zainteresowanie wzbudzał również partner dziennikarki, który utrzymywany jest przez nią w słodkiej tajemnicy. Teraz jednak gwiazda zaczęła stopniowo ujawnić kulisy ich prywatności.

Chwilę przed śmiercią księżna Diana dostała propozycję. Ten film miał zmienić jej życie Słowa mamy Kwiatkowskiego wyciskają łzy. “Ile lat zmarnowałam”

Małgorzata Tomaszewska pokazała swojego ukochanego

Tym razem gwiazda pokusiła się o uchylenie rąbka tajemnicy na temat swojego życia rodzinnego. na jej profilu na Instagramie pojawiły się wspólne zdjęcia ze spaceru, na którym Małgorzata Tomaszewska wybrała się wraz z partnerem oraz ich córeczką z okazji minionego Dnia Ojca.

Zakochani zadbali o odpowiedni klimat tego dnia i przygotowali pasujące do siebie ubrania dla taty i jego pociechy. Tego dnia mała Laura miała na sobie body, a ukochany prezenterki dopasowaną do niego koszulkę z napisem “Nasz pierwszy Dzień Ojca. Razem Laura&Robert 2024”. Do tej pory gwiazda nie pokazała jednak twarzy swojego wybranka.

ZOBACZ TEŻ: Tak dziś wygląda młodsza córka Beaty Kozidrak. Zupełnie różni się od mamy urodą.

Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się z ukochanym

Do tej pory gwiazda nie podjęła jednak decyzji o ujawnieniu tożsamości swojego ukochanego. Najprawdopodobniej Małgorzata Tomaszewska nie chce być w medialnym związku i woli zostawić ten aspekt tylko dla siebie. W jednym z wywiadów podkreśliła również, że jej ukochany zgadza się z jej wyborem.

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki - wyznała w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Ostatnio prezenterka ujawniła nawet, że przyjęła oświadczyny swojego partnera. Do tego romantycznego wydarzenia doszło podczas wspólnych wakacji zakochanych w Dubaju. Radości z tego faktu nie kryje również starsza pociecha gwiazdy — synek Enzo.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Enzuś mnie rozczulił bardziej niż kiedykolwiek, bo jak zobaczył pierścionek, to powiedział, że nie wie, czy go będzie na podobny stać, bo on sobie odłożył już dużo pieniążków i też chce kupić mamusi piękny pierścionek. Jestem ogromną szczęściarą, że mam taką wspaniałą, kochającą się rodzinę - powiedziała na łamach “Super Expressu”

Małgorzata Tomaszewska insta 1.png
Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się z ukochanym, fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska insta 2.png
Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się z ukochanym, fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska