Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak dziś wygląda młodsza córka Beaty Kozidrak. Zupełnie różni się od mamy urodą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.06.2024 20:56

Tak dziś wygląda młodsza córka Beaty Kozidrak. Zupełnie różni się od mamy urodą

Beata Kozidrak córka
fot. KAPIF

Beata Kozidrak może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą zawodową, ale również udanym życiem osobistym. Piosenkarka posiada dwie piękne córki, które zachwycają swoim wyglądem oraz rozwijającym się życiem zawodowym. Kim jest młodsza pociecha wokalistki?

Beata Kozidrak posiada dwie piękne córki

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Beata Kozidrak to królowa polskiej estrady. Piosenkarka może pochwalić się nie tylko niesamowitym talentem wokalnym oraz wieloma legendarnymi przebojami, ale też cudownymi dziećmi. Liderka grupy BAJM doczekała się dwóch pięknych córek — Katarzyny i Agaty.

Pociechy wokalistki są owocem jej długoletniego małżeństwa ze współzałożycielem zespołu oraz jego menadżerem Andrzejem Pietrasem, z którym gwiazda rozwiodła się w 2016 roku. Czym dzisiaj zajmują się córki pary? Tylko jedna poszła w ślady swoich znanych rodziców.

Beata Kozidrak córki.jpg
, Beata Kozidrak posiada dwie piękne córki, fot. KAPIF
Beata Kozidrak córki 1.jpg
, Beata Kozidrak posiada dwie piękne córki, fot. KAPIF
Internauci nie zostawili suchej nitki na Stuhrze. Wszystko przez jego nową rolę Klątwa Euro nadal trwa! Jakie są szanse, że Polska wyjdzie z grupy?

Starsza córka Beaty Kozidrak również wybrała muzykę

Katarzyna Pietras przyszła na świat 7 grudnia 1981 roku. Starsza pociecha Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa szybko poszła w ślady swojej utalentowanej mamy i podobnie jak ona postawiła na muzykę. Kobieta realizuje się jako wokalistka, a w 2003 roku założyła własny rockowy zespół o nazwie Kashmir. Niestety, grupa zawiesiła swoją działalność w 2011 roku.

Mimo tego piosenkarka do dzisiaj dzieli się swoim talentem za pomocą platformy YouTube. Dodatkowo córka Beaty Kozidrak często pojawiała się w chórkach grupy BAJM. Co ciekawe, druga córka liderki kultowego zespołu wybrała całkiem inną drogę, a swoim wyglądem również znacznie różni się od swojej znanej mamy.

ZOBACZ TEŻ: Strasburger wprost o “czarnych chmurach” nad Familiadą. Rozmawiał już z producentami.

Czym zajmuje się młodsza córka Beaty Kozidrak?

Młodsza pociecha małżeństwa wybrała jednak całkiem odmienną ścieżkę kariery. Agata Pietras od dziecka marzyła o tym, aby zająć się dziennikarstwem oraz pisać o modzie i muzyce. Niestety, studia kierunkowe nie spełniły jej oczekiwań, a dziewczyna podjęła decyzję o zmianie swojego zawodu.

Finalnie młodsza córka Beaty Kozidrak skupiła się na modzie i realizuje się obecnie jako projektantka. Założyła również własną markę odzieżową, która specjalizuje się w ubraniach dla kobiet. Jak dzisiaj wygląda 30-letnia pociecha liderki grupy BAJM?