Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młody Rutkowski parodiuje ojca! To będzie hit sieci
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.06.2024 21:36

Młody Rutkowski parodiuje ojca! To będzie hit sieci

Krzysztof Rutkowski z synem
fot. AKPA, Instagram/majaplich

W Dzień Ojca Krzysztof Rutkowski junior opublikował na Instagramie specjalne nagranie dla swojego taty. Syn detektywa postanowił go sparodiować! Co na to senior? Jesteśmy bardzo ciekawi. Tymczasem internauci są zachwyceni. 

O niedawnej imprezie Rutkowskich pisały wszystkie media

Krzysztof i Maja Rutkowscy wyprawili w tym roku huczną imprezę. W 5. rocznicę swojego ślubu cywilnego postanowili wziąć ślub kościelny. Jako że termin wydarzenia zbiegł się z komunią Krzysztofa juniora, Rutkowscy postanowili połączyć dwie imprezy w jedną. Krzysztof i Maja pokazali, że potrafią się bawić. Nie żałowali funduszy ani na sławne zespoły muzyczne, ani na prezent dla syna. Krzysztof junior dostał od rodziców sportowe auto. 

Rutkowscy
Rutkowscy fot. AKPA 

Krzysztof Junior nie jest jedyny dzieckiem Rutkowskiego. W ostatnim czasie o detektywie ponownie jest w mediach głośno. Wszystko za sprawą doniesień o jego nieślubnym synu. Matka chłopaka zabrała głos. Detektywowi zarzuciła wiele, a m.in. to, że za zasądzone alimenty nie jest w stanie pokryć wszystkich potrzeb 15-latka. 

Znacie ją z TVN, właśnie wzięła ślub z kobietą. Te suknie odebrały nam mowę Tak dziś wygląda młodsza córka Beaty Kozidrak. Zupełnie różni się od mamy urodą

Krzysztof Rutkowski junior parodiuje swojego ojca

Z okazji Dnia Ojca w sieci pojawiło się specjalne nagranie, które Krzysztof Rutkowski junior stworzył dla swojego taty. Na filmiku opublikowanym przez Maję Rutkowski widzimy, jak junior parodiuje swojego ojca. Wyszło mu to naprawdę nieźle! 

Z każdym rokiem coraz młodszy. Być autorytet i wzorem do naśladowania przez swoje dziecko to najlepsza nagroda dla każdego taty! Wszystkiego Najlepszego Panowie! -podpisała zamieszczone nagranie partnerka detektywa Rutkowskiego. 

Na nagraniu Krzysztof Rutkowski junior naśladuje charakterystyczny sposób mówienia i manierę swojego ojca. Syn detektywa pokusił się także o zarapowanie kilku wersów. 

Kiedy ktoś cię łapie za katanę, wbijam ja. Bomba, gleba i pozamiatane - rapuje młody Rutkowski. 

Młody Rutkowski
Młody Rutkowski fot. screen Instagram/majaplich 

Internauci zabrali głos pod nagraniem Krzysztofa juniora

Internauci zabrali głos. Niektórzy nie potrafili powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Znalazły się także osoby, które doceniły Krzysztofa Rutkowskiego juniora za jego dystans i poczucie humoru. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • Młody Krzysztof fajny raper z ciebie. Humor i dystans najważniejsze
  • Jest z rodzicami przy niedzieli w domu śpiewa, tańczy, recytuje i rapuje. Co w tym złego pytam! 
  • Młody da sobie w życiu radę. Dobry z niego agent
  • Brawa za dystans i poczucie humoru. Każdy z Nas naśladował w zabawach rodziców, dziadków, koleżanki. Dobrze się bawi, nie nam oceniać, etykiety kleić.