Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Słowa mamy Kwiatkowskiego wyciskają łzy. “Ile lat zmarnowałam”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.06.2024 07:35

Słowa mamy Kwiatkowskiego wyciskają łzy. “Ile lat zmarnowałam”

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski obecnie ma zdecydowanie swój czas. Fani go uwielbiają, a jego piosenki podbijają listy przebojów. Mało kto jednak wie, że w życiu artysty nie zawsze było kolorowo. Kwiatkowski uciekł z domu, kiedy miał zaledwie 13 lat i udał się w samotną podróż do Krakowa. Dlaczego jako nastolatek zdecydował się na tak desperacki krok? Wszystko przez trudną sytuację w domu. Dopiero po latach wokaliście udało się naprawić relacje z rodzicami. 

Dawid Kwiatkowski cieszy się ogromną popularnością, a fani go uwielbiają

Mimo tego, że obecnie mogłoby się wydawać, że Dawid Kwiatkowski żyje swoim najlepszym życiem, wokalista ma za sobą także trudne doświadczenia. W tym momencie niesiony falą popularności i uwielbienia Kwiatkowski wydaje się być nie do zatrzymania. Praktycznie każdy jego wydany singiel odnosi komercyjny sukces, a on sam zdobywa liczne nagrody i występuje na największych muzycznych wydarzeniach w kraju. 

Wokalista nieraz pokazał swoją wrażliwą naturę. Kiedy był jurorem w programie “The Voice Kids”, dało się zauważyć, że ma świetny kontakt z dziećmi. Wydaje się, że Kwiatkowski dopiero na scenie jest prawdziwym sobą, a jaki jest poza nią? Życie poważnie go zahartowało. 

Znacie ją z TVN, właśnie wzięła ślub z kobietą. Te suknie odebrały nam mowę Młody Rutkowski parodiuje ojca! To będzie hit sieci

Kwiatkowski szczerze o trudnym dzieciństwie

Kilka lat temu Dawid Kwiatkowski otworzył się w temacie swojego traumatycznego dzieciństwa. W programie "W drodze na szczyt. Kulisy sławy Dawida Kwiatkowskiego", w którym wystąpił trzy lata temu, opowiedział m.in. o alkoholizmie rodziców. Wokalista w programie pojawił się ze swoją mamą. 

Budziłam się i zamiast po kawę sięgałam po alkohol. To miało bardzo duży wpływ na Dawida - przyznała wówczas Agnieszka Kwiatkowska.

Z kolei w wywiadzie, którego Dawid Kwiatkowski udzielił niedawno magazynowi “Na Żywo”, opowiedział, że po wyprowadzce braci, został sam z uzależnionymi od alkoholu rodzicami i było mu bardzo ciężko. 

Nie użalam się nad sobą. Faktem jednak jest, że musiałem bardzo szybko dorosnąć - mówił w rozmowie z "Na Żywo".

Słowa mamy Kwiatkowskiego wyciskają łzy

Dawid Kwiatkowski przyznał, że kilkukrotnie namawiał rodziców na odwyk z różnym skutkiem. Droga do wyjścia z nałogu nigdy nie jest prosta, jednak dzięki wsparciu Dawida jego rodzicom w końcu się to udało. 

Namawiałem ich na leczenie w ośrodkach, ale przerywali terapię. Nie poddawałem się jednak i w końcu się udało - wyznał Kwiatkowski.

Aktualnie rodzice Dawida Kwiatkowskiego od wielu lat żyją w trzeźwości. 

Zdaję sobie sprawę, ile zmarnowałam lat i ile wysiłku moi bliscy, a zwłaszcza Dawid, włożyli w walkę o mnie - powiedziała niegdyś mama Dawida. 

Kiedy Dawid Kwiatkowski był nastolatkiem, uciekał z domu. Mając zaledwie 13 lat, wybrał się w samotną podróż do Krakowa. Trudne doświadczenia z przeszłości zahartowały młodego gwiazdora. Teraz Kwiatkowski stara się doceniać to, co udało mu się przez ostatnie lata zbudować. 

Cieszę się, że mogłem zbudować relację z rodzicami na nowo i napawam się każdą chwilą spędzoną z nimi. (...) Łączy nas teraz wyjątkowa więź. Rodzina zawsze była dla mnie priorytetem. Cieszę się, że znów ją mam - powiedział Dawid Kwiatkowski.