Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub z pierwszą miłością. Julia Wieniawa ujawnia szczegóły wzruszającego momentu w rodzinie
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 07.06.2024 18:04

Ślub z pierwszą miłością. Julia Wieniawa ujawnia szczegóły wzruszającego momentu w rodzinie

Julia Wieniawa
Fot. KAPIF

Julia Wieniawa to aktorka, która ma bardzo wiele ciekawych anegdot z życia swojej rodziny. Aktualnie trwają pracę nad filmem “Dalej Jazda”, którym gra rolę ciężarnej Justyny. Na planie zdjęciowym był nasz dziennikarz Jakub Adamiak, który porozmawiał z artystką nie tylko o produkcji, ale także o muzycznych planach i bardzo wzruszającym momencie w rodzinie Julii.

Julia Wieniawa: "Fajnie jest być częścią czegoś tak wielopokoleniowego".

Julia Wieniawa mimo faktu, że nie jest w ciąży, to musi nosić ciążowy brzuszek do roli. Nie jest to najlżejsza rzecz i faktycznie może przyprawiać o zmęczenie. Na szczęście Julia znalazła siłę, aby odpowiedzieć na nasze pytania. Opowiedziała Jakubowi Adamiakowi między innymi jak zapatruje się na film "Dalej Jazda":

Nie jest to rola, która odmieni moje życie, ale fajnie jest być częścią czegoś tak ładnego i wielopokoleniowego. To może być trochę jak "Bucket List" z Morganem Freemanem - mówi nam Wieniawa.

Według naszych informacji, które uzyskaliśmy na planie zdjęciowym, widzowie produkcję z Julią Wieniawą będą mogli obejrzeć w styczniu 2025 roku. Wtedy film trafi do kin.

Image_20240607_123614_874.jpeg
Fot. Jakub Adamiak, Lelum.pl, Julia Wieniawa
Wiemy, kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz po jej śmierci. Wszystko zaplanowała Sanatorium miłości: Maria trafiła do szpitala, smutne doniesienia

Julia Wieniawa: "Moja płyta będzie podzielona na pół"

Julia w trakcie rozmowy z Jakubem Adamiakiem zdradziła także, że niebawem można spodziewać się od artystki ogromnej ilości muzycznych nowości. Mianowicie szykuje dla swoich fanów album:

Moja płyta będzie podzielona na pół. Mogę zdradzić, że będzie jasna i ciemna strona. Jasna Julia lekka, bardziej popowa, a druga to trochę moje alter ego, ale to też jest część mniej, tylko bardziej mroczna i ciemna. Na razie będę wypuszczała pierwszy singiel w lipcu, będą one taneczne, wakacyjne, z jasnej strony, a jesienią zobaczycie inną moją odsłonę - zdradziła nam Julia Wieniawa.

Czy to oznacza, że artystka wyruszy w trasę klubową jesienią?

Generalnie tęsknie za koncertami, więc pojawią się one na pewno, ale czy jesienią czy zaatakuje wszystkie festiwale za rok, zobaczymy - kwituje Wieniawa.

Julia Wieniawa o romantycznej historii swoich dziadków

Julia Wieniawa w związku z tym, że gra w filmie "Dalej Jazda", który opowiada szaloną historię dwóch emerytów, którzy wybierają się w nieprzewidywaną podróż po Polsce, zdradziła nam, jak u niej wyglądają rodzinne wypady.

Wspieram wszystkie szalone pomysły moich dziadków, moich rodziców, sama ich namawiam do tego, żeby korzystali z życia jak najwięcej, żeby podróżowali, żeby robili sobie miłe rzeczy. Kiedy jak nie teraz?

Co ciekawe rodzina Wieniawy jest dosyć rozległa. Aktorka podzieliła się z nami wzruszającą historią, która dotyczy jej dziadków:

Ja mam dosyć patchworkową rodzinę, więc mam dużo dziadków i babć. Jedna z moich babć w wieku z sześćdziesiąt, siedemdziesiąt lat, wzięła kolejny ślub. Coś wspaniałego. Mój dziadek zmarł, potem babcia była chwilę sama. Nagle w jej życiu pojawiła się jej pierwsza miłość. Wzięli ślub i mam kolejnego dziadka. To jest coś pięknego. Śpiewałam na ich ślubie Ave Maria w kościele - uśmiecha się Julia Wieniawa w rozmowie z Jakubem Adamiakiem.

KAPIF_oryginal_K1106827F.jpg
Fot. KAPIF, Julia Wieniawa