Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To scaliło ich bardziej niż obrączki? Piękna decyzja Hakiela i jego partnerki
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 26.04.2024 09:36

To scaliło ich bardziej niż obrączki? Piękna decyzja Hakiela i jego partnerki

Marcin Hakiel i Dominika
Fot. KAPiF

Marcin Hakiel i jego partnerka zdecydowali się w nietuzinkowy sposób przypieczętować swoją miłość. To scaliło ich bardziej niż obrączki? Piękny gest.

Marcin Hakiel występował w "Tańcu z Gwiazdami" z Dagmarą Kaźmierską

Nieco ponad tydzień temu Marcin Hakiel zakończył swoją przygodę z obecną edycją “Tańca z Gwiazdami”. Tancerz występował w parze z kontrowersyjną “Królową życia”. Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym wyjaśniła, że jest zmuszona odejść z programu z powodu kontuzji. Wczoraj ponownie wszystkie polskie media pisały tylko o niej. Wszystko dlatego, że światło dzienne ujrzały szczegóły jej przestępczej działalności. Ujawnił je portal Goniec.pl. 

Przez cały czas trwania programu Marcin Hakiel mógł liczyć na wsparcie swojej ukochanej. Teraz Dominika opublikowała na Instagramie pewien post. Na zdjęciu widzimy, w jaki sposób para zdecydowała się przypieczętować swoją miłość.

Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?

W taki sposób Marcin Hakiel i Dominika przypieczętowali swoją miłość

Na instagramowym profilu partnerki Marcina Hakiela pojawiło się czarno-białe zdjęcie przedstawiające ich złączone ręce. Tym, co rzuca się w oczy, są identyczne tatuaże, na które zdecydowali się zakochani. Jedna fanka zastanawiała się, co oznacza wytatuowany napis. 

Na zdjęciu tatuaże na przedramionach tłumaczy się jak "miłość bez granic" - wyjaśniła jej inna internautka. 

screen Instagram/_de_bonbon_
screen Instagram/_de_bonbon_

Internauci są zachwyceni tym pomysłem

Pod postem Dominiki pojawiło się kilka komentarzy. Fani uważają pomysł pasujących tatuaży za bardzo uroczy. W ich wpisach możemy przeczytać: 

Wychodzi mieszanka wybuchowa ale ja ją uwielbiam tak jak Was, bądźcie zawsze, uśmiechnięci i na przeciw wszystkim i wszystkiemu.

Trzeba żyć na maksa! 

Co sądzisz o tym pomyśle?