Lifestyle.Lelum.pl > Zwolnienia

Zwolnienia

Anna Popek
17.06.2024 19:39 "Kobiety są straszne". Popek przeszła piekło po zwolnieniu z TVP

Anna Popek udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym po raz pierwszy odniosła się do swojego zwolnienia z Telewizji Polskiej. Była gwiazda “Pytania na śniadanie” nie żałowała kilku mocnych słów. Poruszyła również temat kobiet i tego jak zachowują się w stosunku do siebie w tej branży.

Krzysztof Ziemiec
26.04.2024 21:20 Nie chce się wierzyć, w jaki sposób Krzysztof Ziemiec musi teraz zarabiać na chleb

Krzysztof Ziemiec przez lata był jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarzy w naszym kraju. Teraz jednak prezenter postanowił zrezygnować z pracy w mediach i wybrał całkiem inną branżę. Niewiarygodne, jak obecnie zarabia na życie.

Ida Nowakowska
06.04.2024 18:13 Pierwsze tak szczere słowa Nowakowskiej o zwolnieniu z PNŚ

Ida Nowakowska długo w tej sprawie milczała, ale wreszcie postanowiła zabrać głos. Prezenterka ostatecznie rozliczyła się ze zwolnieniem z ”Pytania na śniadanie”. Nie da się ukryć, że szczególny żal ma do jednej osoby.

prowadzący Pytanie na Śniadanie, Katarzyna Dowbor
07.03.2024 13:18 Z “Pnś” odchodzi kolejny prezenter? Media huczą od plotek

Zmiany, których dokonano na antenie Telewizji Publicznej, odczuli na swojej skórze nie tylko dziennikarze, ale również widzowie. Publiczność do tej pory nie może pogodzić się z faktem, że cała dotychczasowa ekipa prowadzących “Pytania na Śniadanie” została zwolniona, a nowe twarze, które ich zastąpiły, niekoniecznie spełniają oczekiwania. Pośród burzy dotyczącej przyszłości śniadaniówki właśnie gruchnęła kolejna niepokojąca informacja. Wiele wskazuje na to, że z programem pożegna się kolejny prezenter!