Lifestyle.Lelum.pl > Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

zofia zborowska
08.09.2020 17:08 Gwiazda TVP przyznała się, z kim sypia. Okazuje się, że nie z mężem, internauci zdębieli

Jedna z największych gwiazd TVP, aktorka znana między innymi z serialu Barwy szczęścia zdecydowała się na wyznanie, jakiego nie spodziewał się nikt. Gwiazda postanowiła publicznie ujawnić, co dzieje się w jej sypialni. W jej łóżku pojawia się ktoś, kto z pewnością nie jest jej mężem. TVP. Jedna z gwiazd uwielbianego serialu pod tytułem Barwy szczęścia postanowiła pokazać swoim fanom, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami jej sypialni. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania. Aktorka ujawniła, z kim sypia i co więcej, nie jest to jej mąż. Szokujące wyznanie.

Zborowska
30.05.2018 15:38 Zborowska rzuciła chłopaka. Zrobiła to z powodu pieniędzy

Znana z bezkompromisowych poglądów i niezwykle barwnej osobowości, Zosia Zborowska zakończyła swój czteroletni związek. Przeczytajcie dlaczego. Aktorka brała udział w czwartej edycji popularnego programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na Instagramie obserwuje ją 122 tys. osób.

Orange Warsaw Festiwal
25.05.2018 19:47 Zosia Zborowska z ci*ką na szyi. Aktorka szokuje na Instagramie

Zosia Zborowska to córka pary aktorów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. W internecie zasłynęła dzięki Instagramowi i swoim ciętym wypowiedziom. Każdy, kto miał okazję oglądać jej InstaStory wie, o czym mówimy. Przyjaciółka Mai Bohosiewicz tym razem przesadziła i nagrała coś obrzydliwego… Zosia Zborowska nagrała bardzo wulgarną reklamę sklepu z biżuterią. Kiedyś znana tylko z tego, że jest córką Wiktora Zborowskiego teraz świetnie „umie w interenty” i wyrobiła sobie nazwisko. Trzeba jej przyznać, że prócz wygłupów w mediach społecznościowych, Zborowska bardzo ciężko pracuje na planach filmowych i deskach teatrów. Krytycy uważają, że Zosia Zborowska jest bardzo utalentowana i talent odziedziczyła po rodzicach. Jej występy możemy oglądać m.in. w sztuce Lekcje stepowania, w której występuje razem z mamą. Jednak to jej życie prywatne, które możemy śledzić na Instagramie naprawdę interesuje jej fanów. Internauci wręcz uwielbiają jej poczucie humoru i odwagę. Aktorka znana jest ze swoich mocnych wypowiedzi i ciętego języka, którego często używa. Czy tym razem jednak poszła o krok za daleko?