Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP przyznała się, z kim sypia. Okazuje się, że nie z mężem, internauci zdębieli
Joanna Szwalikowska
Joanna Szwalikowska 08.09.2020 17:08

Gwiazda TVP przyznała się, z kim sypia. Okazuje się, że nie z mężem, internauci zdębieli

zofia zborowska
instagram.com/zborowskazofia

Jedna z największych gwiazd TVP, aktorka znana między innymi z serialu Barwy szczęścia zdecydowała się na wyznanie, jakiego nie spodziewał się nikt. Gwiazda postanowiła publicznie ujawnić, co dzieje się w jej sypialni. W jej łóżku pojawia się ktoś, kto z pewnością nie jest jej mężem.

TVP. Jedna z gwiazd uwielbianego serialu pod tytułem Barwy szczęścia postanowiła pokazać swoim fanom, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami jej sypialni. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania. Aktorka ujawniła, z kim sypia i co więcej, nie jest to jej mąż. Szokujące wyznanie.

Gwiazda TVP ujawniła, z kim sypia

Zosia Zborowska oraz Andrzej Wrona są jedną z popularniejszych i jednocześnie najgorętszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo postanowiło publicznie ujawnić, co dzieje się za drzwiami ich sypialni. Takiego wyznania nie spodziewał się absolutnie nikt.

Młode małżeństwo bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikują zdjęcia oraz filmy ukazujące fanom dużo szczegółów z ich życia prywatnego. W ostatnim czasie szczęśliwa para postanowiła podzielić się kolejnym sekretem ze swojego życia.

  1. Tragiczny wypadek w lubelskim. Dwa busy zderzyły się czołowo, 1 osoba nie żyje, 6 poważnie rannych
  2. Widzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymał

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona publicznie zdradzają sekrety swojej sypialni

– Niedziela. Czy Wasze psy jak możecie dłużej pospać, to też wciskają się rano między Was tak jak Wieśka? – zapytała Zosia Zborowska na swoim koncie na Instagramie, publikując zdjęcie z mężem oraz ukochaną suczką.

Na zdjęciu widzimy Zosię Zborowską wraz z mężem oraz ich uwielbianym czworonogiem, suczką Wieśką. Pupil przy każdej możliwej okazji wciska się do łóżka, by móc poleżeć ze swoimi właścicielami.

W komentarzach fani również podzielili się swoimi historiami, w których psiaki układały się do snu razem z nimi.

ZOBACZ ZDJĘCIE: