Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zborowska rzuciła chłopaka. Zrobiła to z powodu pieniędzy
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 30.05.2018 15:38

Zborowska rzuciła chłopaka. Zrobiła to z powodu pieniędzy

Zborowska
Fot: Instagram.com

Znana z bezkompromisowych poglądów i niezwykle barwnej osobowości, Zosia Zborowska zakończyła swój czteroletni związek. Przeczytajcie dlaczego.

Aktorka brała udział w czwartej edycji popularnego programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na Instagramie obserwuje ją 122 tys. osób.

Zosia Zborowska i Mariusz Łukomski rozstali się

Czteroletni związek córki Wiktora Zborowskiego i właściciela odzieżowej marki Palto, Mariusza Łukomskiego dobiegł końca.

Jak donosi dziennik Fakt, poszło o pieniądze:

-Zosia zabrała swoje rzeczy, ukochaną suczkę Wiesię i wyniosła się do nowego mieszkania – mówi znajomy aktorki.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy nadmiar pieniędzy może być szkodliwy, to macie już odpowiedź na to pytanie. Związek Zosii i Mariusza rozpadł się właśnie z tego powodu.

– Mariusz, oprócz tego, że ma swoją markę odzieżową, dużo wyjeżdża i podróżuje po świecie – tłumaczy znajomy byłej pary. Zwiedzanie to ich wspólna pasja. Zosia, niestety, nie mogła mu zawsze towarzyszyć i w końcu stwierdziła, że od jakiegoś czasu prowadzą osobne życie. Brakowało jej spełnienia i poczucie bezpieczeństwa. A przede wszystkim świadomości, że jest kochana

Wspólne życie

Przypomnijmy wypowiedź Zborowksiej dla tygodnika Świat I Ludzie, kiedy to opisywała jak wygląda jej życie z Mariuszem.

– Podobno więcej niż w Warszawie przebywasz na Kaszubach, w ekologicznej wiosce twojego chłopaka. – zapytała redaktorka gazety rok temu.

– To prawda. Dzięki Mariuszowi chyba znalazłam swoje miejsce na ziemi. To kilka wolnostojących domków napędzanych energią słoneczną. Mamy tam swoje źródło wody, kompost, sami uprawiamy warzywa, myjemy się w deszczówce i mamy wychodek. Ciągle ktoś do nas przyjeżdża, zostaje. Mój chłopak tam mieszka. Żyje trochę jak w takiej komunie.-odpowiedziała Zosia.

Aktorka znana jest ze swoich proekologicznych przekonań, co za tym idzie bycia zagorzałą wegetarianką. Pod tym względem para więc do siebie pasowała, szkoda, że im nie wyszło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Farna się odchudza. Poznaj jej praktyczną dietę i przepis na ulubione danie
  2. Anna Mucha pokazuje piersi. Zachęca do ich masowania
  3. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud