Lifestyle.Lelum.pl > Żona Cezarego Pazury

Żona Cezarego Pazury

Edyta Pazura Cezary Pazura EA
26.06.2022 20:59 Edyta Pazura nie może samodzielnie się poruszać. Doszło do wypadku, żona Cezarego Pazury ma nogę w gipsie

Edyta Pazura właśnie przekazała swoim fanom przykre wieści. Podczas imprezy urodzinowej doszło do pechowego wypadku, przez który gwiazda skończyła z nogą w gipsie. Przez pewien czas żona Cezarego Pazury będzie musiała poruszać się o kulach. Przyjęcie urodzinowe sławnego męża skończyło się dla Edyty Pazury drobnym wypadkiem. Gwiazda zdecydowanie nie oszczędzała się podczas imprezy i w trakcie zabawy doznała urazu nogi. Tegoroczne wakacje niestety rozpocznie w gipsie.

Edyta Pazura
11.06.2022 23:08 W takiej Edycie zakochał się Cezary Pazura. Do sieci trafiło jej zdjęcie zrobione kilka dni przed poznaniem aktora

Edyta Pazura i jej mąż byli początkowo krytykowani za swoją relację. Mężczyzna jest bowiem od swojej ukochanej aż o 26 lat starszy. Czas pokazał jednak, że dobrali się świetnie, bo wciąż tworzą zgraną rodzinę. Żona Cezarego Pazury pokazała teraz, jak wyglądała w momencie, gdy poznawała aktora. Wcześniej nie była bowiem osobą powszechnie znaną ze świata show-biznesu, dlatego nie wszyscy mogą pamiętać, jak się wówczas prezentowała. Jak widać, przez 15 lat sporo się zmieniła, choć dalej jest piękną kobietą.

Edyta pazura
08.06.2022 14:03 Edyta Pazura przyznała się do choroby, przez cały czas milczała. „Trzeba leczyć i pilnować”

Edyta Pazura znana jest ze swojej szczerości w mediach społecznościowych. Gdy trzeba odpowiedzieć stanowczo i z klasą na krytykę, robi to, a kiedy dostanie intymne pytanie od fanów, też raczej nie wstrzymuje się z odpowiedzią. Tak było ostatnio. Żona Cezarego Pazury urządziła bowiem na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, w ramach której jeden z obserwujących dopytał się o jej zdrowie. Jak się okazuje, Edyta od dawna zmaga się z chorobą, z którą nie chciała się specjalnie afiszować.