Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Pazura nie może samodzielnie się poruszać. Doszło do wypadku, żona Cezarego Pazury ma nogę w gipsie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 26.06.2022 20:59

Edyta Pazura nie może samodzielnie się poruszać. Doszło do wypadku, żona Cezarego Pazury ma nogę w gipsie

Edyta Pazura Cezary Pazura EA
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Pazura właśnie przekazała swoim fanom przykre wieści. Podczas imprezy urodzinowej doszło do pechowego wypadku, przez który gwiazda skończyła z nogą w gipsie. Przez pewien czas żona Cezarego Pazury będzie musiała poruszać się o kulach.

Przyjęcie urodzinowe sławnego męża skończyło się dla Edyty Pazury drobnym wypadkiem. Gwiazda zdecydowanie nie oszczędzała się podczas imprezy i w trakcie zabawy doznała urazu nogi. Tegoroczne wakacje niestety rozpocznie w gipsie.

Edyta Pazura miała wypadek

Edyta i Cezary Pazura poznali się, gdy kobieta była jeszcze studentką, a aktor osiągał już wielkie sukcesy w branży filmowej. Mimo to natychmiast narodziła się między nimi silna więź, a para związała się ze sobą na dłużej. Mimo wynoszącej 26 lat różnicy wieku, Edycie i Cezarowi udało się stworzyć trwałe małżeństwo, a także sprowadzić na świat trójkę dzieci. Dziś wraz z Amelią, Ritą i Antonim stanowią szczęśliwą rodzinę.

Edyta Pazura chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami i często relacjonuje kulisy swojego życia rodzinnego na Instagramie. Tym razem nie miała do przekazania radosnych wieści. Podczas imprezy urodzinowej jej męża miejsce miał nieszczęśliwy wypadek. Żona Cezarego Pazury udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z nogą w gipsie. Mimo poważnego urazu gwiazda zachowała dobry humor i przekazała wiadomość w żartobliwy sposób.

– Impreza urodzinowa Czara udała się. Zgadnijcie kto był królową balu? – napisała.

Żona Cezarego Pazury skończyła w gipsie

Edyta Pazura niestety nie wyjaśniła, co dokładnie wydarzyło się na przyjęciu. Póki co fani mogą jedynie spekulować i trzymać kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia. Fotografię natychmiast zalały dziesiątki komentarzy, których większość była pełna wyrazów współczucia i szczerej troski o stan Edyty Pazury. Z drugiej strony mnóstwo osób żartowało, że impreza musiała być zdecydowanie udana.

– Dałaś z półobrotu konkurencji? Bo tylko takiej odpowiedzi od Ciebie się spodziewam.

– Współczuję, ale chociaż dobrze się bawiłaś.

– Ojjjjjj, czyli dobre tańce były.

– No Edytka! Odpięłaś wrotki na całego, współczuję, w taką pogodę chodzenie z kulami nie jest łatwe, ale wyciszenie przyda się. Życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia, najważniejsze, że impreza się udała i ty zostałaś Królową tego Balu — czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Maciej Kurzajewski zjawił się w TVP z bukietem kwiatów. Kasia Cichopek opublikowała nagranie
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”