Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W takiej Edycie zakochał się Cezary Pazura. Do sieci trafiło jej zdjęcie zrobione kilka dni przed poznaniem aktora
Michał Fitz
Michał Fitz 11.06.2022 23:08

W takiej Edycie zakochał się Cezary Pazura. Do sieci trafiło jej zdjęcie zrobione kilka dni przed poznaniem aktora

Edyta Pazura
TRICOLORS/East News

Edyta Pazura i jej mąż byli początkowo krytykowani za swoją relację. Mężczyzna jest bowiem od swojej ukochanej aż o 26 lat starszy. Czas pokazał jednak, że dobrali się świetnie, bo wciąż tworzą zgraną rodzinę. Żona Cezarego Pazury pokazała teraz, jak wyglądała w momencie, gdy poznawała aktora.

Wcześniej nie była bowiem osobą powszechnie znaną ze świata show-biznesu, dlatego nie wszyscy mogą pamiętać, jak się wówczas prezentowała. Jak widać, przez 15 lat sporo się zmieniła, choć dalej jest piękną kobietą.

Jak wyglądała Edyta Pazura, gdy poznała Cezarego?

Żona aktora sama pochwaliła się zdjęciem z przeszłości. Co ją tak na to naszło? Jak wytłumaczyła, chciała wreszcie zrobić porządek w pamięci swojego telefonu, by pozbyć się niepotrzebnych, a zajmujących miejsce plików. Przy okazji odnalazła wiele sentymentalnych materiałów, jak choćby właśnie fotka z maja 2007, wykonana na kilka dni przed pierwszym spotkaniem Pazury.

W momencie robienia zdjęcia Edyta miała ledwie 19 lat i to ewidentnie widać. Należała do dziewcząt o wyjątkowo delikatnej, niewinnej urodzie, przez co można było stwierdzić, że w rzeczywistości jest nawet młodsza. Dodatkowo miała zupełnie inną fryzurę — krótkie, proste włosy kończące się tuż za linią brody. Dziś wciąż jest piękna, choć wygląda już jak dojrzała kobieta. Jest zresztą tego świadoma, bo do mediów społecznościowych wrzuca wiele fotek podkreślających jej kobiecość, szyk oraz klasę.

Co jeszcze udało się żonie Cezarego Pazury odkopać w odmętach pamięci swojego telefonu? Przede wszystkim sporo materiałów z dziećmi. Niektóre pochodzą z wakacyjnych wyjazdów, a inne zostały zrobione w domowym zaciszu. Nie zabrakło też kilku zdjęć z mężem oraz fotografii samego aktora. Widać, że Edyta świetnie bawiła się, przeglądając materiały z przeszłości.

Warto podkreślić, że wspomniane wyżej wakacyjne materiały w kilku przypadkach zostały zrobione w Stanach Zjednoczonych. Widać po nich, że w 2013 roku rodzina Pazurów była w Miami, a kilka lat później zwiedzała Nowy Jork. USA musi być jednym z ich ulubionych kierunków podróży, bo na wspomnianych lokalizacjach się nie skończy.

Już o tym wiemy, ponieważ Edyta Pazura zdradziła ostatnio w ramach jednej z sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie, że i w nadchodzące wakacje wybiera się z najbliższymi do Ameryki. Gdzie tym razem? Jak wyjawiła, ich celem jest teraz słoneczna Kalifornia.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Pazura
Edyta Pazura
Edyta Pazura

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty