Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najstarsza modelka na świecie ma 89 lat. Wciąż pracuje a urodą powala na kolana
Angelika Bielska
Angelika Bielska 03.07.2020 16:32

Najstarsza modelka na świecie ma 89 lat. Wciąż pracuje a urodą powala na kolana

unsplash.com
Najstarsza modelka na świecie
Wiek jej sprzyja – zmarszki i siwe włosy nadają charakteru, który sprawia, że to wciąż najbardziej pożądana modelka! Do tego nie kryje się z tym, że wykonuje rozmaite poprawki kosmetyczne. Nikt nie powiedział, że modelka musi mieć 20 lat! Car­men Dell’Orefice to udowadnia. Zobaczcie sami!
źródło: zeberka.pl
Modelka, która ma 89 lat? Czemu nie! Tyle właśnie liczy sobie najstarsza, aktywna modelka. Kobieta jest w świetnej formie, ciągle przyjmuje nowe zlecenia, a jej uroda nadal powala na kolana. Świat mody ją pokochał i nie chce wypuścić. Nic dziwnego – to prawdziwa kobieta z klasą, u której wiek działa na korzyść. Musicie to zobaczyć!
Car­men Dell’Orefice jest naj­star­szą aktywną mo­del­ką na świe­cie. Gwiazda skończyła właśnie 89 lat. Zazwyczaj ten wiek kojarzony jest z ciepłymi kapciami i gorącą herbatką. Nie w jej przypadku!
Modelka do dzisiaj jest ulubienicą projektantów – Ch­ri­stian Dior, Her­mès czy Mo­schi­no to tylko garstka wielkich nazwisk, które współpracowały z gwiazdą. Modelka została również nazwana muzą Sa­lva­dor Da­li.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
modelka
fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice

Kobieta nadal chodzi po wybiegach.

modelka
fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice

To prawdziwa piękność!

modelka
fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice

Kobieta pięknie się starzeje.

ZOBACZ TEŻ:
Kariera Car­men Dell’Orefice rozpoczęła się w 1944 ro­ku, miała wówczas zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy została zauważona na ulicy przez zna­ne­go fo­to­grafa – Her­ma­na Land­schof­f’a. Jego uwagę zwróciła nietuzinkowa uroda dziewczyny. Od tego wszystko się zaczęło.
Dziewczyna bardzo szybko odnalazła się w modowym świecie, odkrywając swoje powołanie. Już w wieku 15 lat odniosła pierwszy światowy sukces, pojawiając się na okład­ce Vo­gu­e’a!
89-letnia modelka muzą projektantów

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik