Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo wzruszyła się podczas „The Voice Kids”. „Dzieciaki tak mnie wzruszają”
Karol Osiński
Karol Osiński 27.02.2021 08:51

Cleo wzruszyła się podczas „The Voice Kids”. „Dzieciaki tak mnie wzruszają”

Cleo
fot. instagram.com/thevoicekidstvp/

Pierwszy odcinek najnowszej edycji The Voice Kids już nagrany, a jego premierę będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 27 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Wygląda na to, że od samego początku czekają na nas niemałe emocje. Jurorka Cleo popłakała się podczas występu jednej z uczestniczek, która zaśpiewała piosenkę zadedykowaną swojej mamie.

The Voice Kids 4 rusza z przysłowiowego ,,kopyta”, a telewidzowie będą mieli na co popatrzeć. Piosenkarze młodego pokolenia po raz czwarty udowodnią, że przyszłość polskiej sceny muzycznej leży w naprawdę dobrych rękach, a jurorzy tylko im w tym pomogą.

Cleo popłakała się w pierwszym odcinku The Voice Kids 4

Popularna Cleo od samego początku istnienia The Voice Kids zasiada w jego jury. Zarówno telewidzowie, jak i same dzieci przekonali się, że sprawdza się w tej roli znakomicie i należycie wypełnia swoje obowiązki. Jest przy tym naprawdę wielką inspiracją dla wszystkich dzieciaków chcących zaprezentować swój talent wokalny na wielkiej scenie.

Kolejna edycja The Voice Kids już dziś po raz pierwszy pojawi się na ekranach polskich telewizorów i wygląda na to, że od samego początku czekają na nas wielkie emocje, z Cleo w roli głównej. Wszystko za sprawą występu 14-letniej Alicji Brąszewskiej, po którym wokalistka zalała się łzami.

Młodociana piosenkarka wyszła na scenę z piosenką napisaną przez siebie i zadedykowaną swojej mamie. Cleo nie mogła powstrzymać łez wzruszenia do tego stopnia, że z pomocą musieli przyjść jej dwaj prowadzący: Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski. Gwiazdorzy obdarowali piosenkarkę chusteczkami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Płaczę, bo dzieciaki bardzo mnie wzruszają. Sama przeszłam długą drogę, by spełnić muzyczne marzenia, dlatego chciałabym przekazać im wiedzę i może pokazać „drogę na skróty” do sukcesu – mówiła Cleo w jednym z ostatnich wywiadów.

Kiedy obejrzymy The Voice Kids 4?

Program The Voice Kids 4 obejrzymy w sobotę, 27 lutego. Emocji bez wątpienia nie zabraknie, a telewidzowie nie mogą się doczekać startu ich ulubionego show. O niesamowitej popularności talent show może świadczyć fakt, że średnia oglądalność jego drugiej edycji wynosiła 2 475 341 telewidzów.

Show TVP 2, jest prawdziwą trampoliną do dalszej kariery muzycznej. To właśnie tutaj swoje kariery rozpoczynały takie gwiazdy jak: Roksana Węgiel, Viki Gabor, czy Ala Tracz. W programie doszło do małej zmiany. Młody prezenter Janek Dąbrowski musiał zrezygnować z udziału w nowej edycji, ponieważ znów został tatą. W jego buty wskoczył Oliwer Szot.

Mógłbym teraz kolejno wymieniać te osoby, ale to nie miejsce na rozległe rozprawki. W skrócie – dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje. Niestety w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak „The Voice Kids” […] Ale nie martwię się, bo wiem, że zastąpi mnie Oliwier Szot. Wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii – powiedział Dąbrowski.

Przypomnijmy, że skład jury programu pozostaje niezmienne. W dalszym ciągu występy uczestników w przedziale wiekowym od 8 do 15 lat będą oceniali: Cleo, Tomson i Baron, oraz Dawid Kwiatkowski. Prowadzącymi program będą Tomasz Kammel i Ida Nowakowska.

Zobacz wideo:

Cleo popłakała się w pierwszym odcinku The Voice Kids 4.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl