Lifestyle.Lelum.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

taniec z gwiazdami
21.01.2020 18:24 Kim jest Sylwia Lipka? 24-latka może nieźle namieszać w ”Tańcu z gwiazdami”

Taniec z gwiazdami: z każdą edycją emocje rosną coraz bardziej. Na wiosnę rusza kolejny sezon kultowego programu telewizji Polsat. Widzowie chcą poznać nazwiska gwiazd telewizyjnego show. Media podają, że nową uczestniczką będzie Sylwia Lipka. Kim jest dziewczyna? Nowa uczestniczka w Tańcu z gwiazdami może nieźle namieszać. Producenci programu zapraszają gwiazdy telewizji, muzyki i Internetu. Sylwia Lipka wniesie na pewno wiele energii i dostarczy dużo emocji w nadchodzącej edycji.

Taniec z gwiazdami
16.12.2019 12:25 Iwona Pavlović kiedyś. W wieku 18 lat wyglądała jak egzotyczna księżniczka

Iwona Pavlović kiedyś wyglądała niczym egzotyczna księżniczka. Jurorka Tańca z Gwiazdami opowiedziała o swojej młodości, początkach w tańcu, a także o swojej metamorfozie stylu w ciągu ostatnich lat. Gwiazda Polsatu zmieniła się nie do poznania. Iwona Pavlović już od 14 lat zasiada w jury Tańca z Gwiazdami, gdzie ocenia taneczne postępy rodzimych celebrytów. Widzom dała poznać się, jako sroga jurorka, jednak Iwona Pavlović kiedyś była kompletnie inną osobą, o czym opowiedziała w wywiadzie, wspominając swoje początki.

08.10.2019 17:34 Ola Jordan – WIEK, MĄŻ, TANIEC Z GWIAZDAMI, POCHODZENIE

Ola Jordan wytrawnym widzom programów rozrywkowych może kojarzyć się z najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Niewiele osób wie, kim naprawdę jest zjawiskowa jurorka, zwłaszcza że w polskich mediach pojawiła się nagle. Kim jest nowa jurorka Tańca z Gwiazdami i dlaczego wzbudza tyle kontrowersji? Dlaczego jest porównywana z Joanną Krupą? W polskich mediach pojawiła się nagle. Chociaż w Wielkej Brytanii Ola Jordan jest wszystkim dobrze znana, to Polacy zastanawiają się, kim jest wysportowana blondynka o zagranicznym nazwisku i…specyficznym akcencie. Jakie tajemice kryje gwiazda? Jak znalazła się w jury polskiej edycji Tańca z Gwiadami? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w nieniejszym artykule.

żora korolyov
18.09.2019 19:11 Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?

Taniec z Gwiazdami: Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej, która nie może zrozumieć jego krytyki skierowanej do uczestników programu. Tancerz coraz śmielej ocenia nie tylko gwiazdy, ale też profesjonalnych tancerzy. Taniec z Gwiazdami stał się przedmiotem krytyki dawnego tancerza programu. Żora Korolyov zarzuca uczestnikom niski poziom, a jurorom nieobiektywne oceny. Brak umiejętności zarzucił też Sandrze Kubickiej, która poirytowana napisała do niego długą wiadomość.

x factor
30.08.2019 16:56 Tatiana Okupnik wycofała się z show-biznesu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

X Factor był jednym z ostatnich miejsc, w którym można było ją oglądać. Niezauważalnie wycofała się z show-biznesu porzucając ukochaną muzykę. Tatiana Okupnik dzisiaj zajmuje się czymś zupełnie innym. Przeszła również niezłą metamorfozę. Jak dzisiaj wygląda dawna wokalistka Blue Cafe i czym się zajmuje? Byłą jury programu X Factor. Od zawsze była bardzo wyrazistą postacią, która wiedziała czego chce. Po sukcesie, jaki odniosła ze swoim zespołem spróbowała swoich sił w karierze solowej. Potem pojawiała się w wielu programach w różnych rolach, zarówno jako uczestnik, jak i jako jury. Tatiana Okupnik podjęła decyzję, że to nie jest świat dla niej.

beata tadla
04.03.2019 11:38 Beata Tadla miała udar? „Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala”

Beata Tadla miała udar? Fani dziennikarki nie kryli zdziwienia, kiedy opowiedziała o tym strasznym doświadczeniu na łamach magazynu Show. Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala – wyznała gwiazda. Jak doszło do tego przykrego zdarzenia i jak czuje się Beata Tadla? Gwiazdy często zmagają się ze znalezieniem równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Napięty grafik i ciągła praca na pewno nie sprzyjają zdrowiu celebrytów! Najlepszym tego przykładem jest Beata Tadla, która przyznała w rozmowie z Show, że z przepracowania dostała udaru!

Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś
29.01.2019 13:04 Uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” ujawnieni! To będzie najciekawsza edycja

Taniec z gwiazdami: uczestnicy programu zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów! Mimo długoletniej emisji program nadal budzi dużo emocji i ma rzeszę wiernych fanów. Program z każdą edycją promuje mniej lub bardziej znane twarze, które mają szansę na wygraną Kryształowej Kuli. Sprawdź, kim są uczestnicy 9 edycji! Mamy pełną listę nazwisk. Programy rozrywkowe z udziałem gwiazd to jedne z najchętniej oglądanych telewizyjnych propozycji. Dancing with the stars z pewnością należy do jednych z najsilniejszych pozycji w ramówce Polsatu. Widzownie z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia listy nazwisk sław, które znajdą się w kolejnej edycji. Wiemy już, kogo będziemy mogli podziwiać na ekranach telewizorów. Taniec z gwiazdami: uczestnicy 9. edycji programu mogą was zaskoczyć!

edyta górniak
26.01.2019 14:46 Edyta Herbuś jest jedną z najniższych gwiazd w Polsce. Ile ma wzrostu?

Edyta Herbuś, wzrost nie jest przeszkodą w spełnianiu marzeń. Świadczy o tym fakt, że gwiazda ma za sobą niemałe osiągnięcia! O niektórych nawet nie zdajemy sobie sprawy. Jak się okazuje, nie trzeba być modelką, aby móc startować w konkursie miss. Mimo że jej wzrost jest jednym z najniższych w show-biznesie, to tancerka idealnie go maskuje. Niski wzrost nie przeszkadza także w sukcesach zawodowych. Wszechstronna Gwiazda to żywy przykład na to, że można mieć, jak się tego bardzo pragnie. Edyta Herbuś, wzrost to nie koniec świata. Jak niwelować przeszkody? Wystarczy spojrzeć na jej życiorys ! To chyba wystarczająca motywacja.

taniec z gwiazdami
22.01.2019 18:44 Znana na całym świecie modelka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Ma szansę wygrać?

Taniec z Gwiazdami co sezon wzbudza zainteresowanie mediów. Producenci cały czas zaskakują propozycjami uczestników, a telewidzowie z niecierpliwością czekają na ogłoszenie tańczących par. Wiosną rozpocznie się 9 edycja. Jedną z uczestniczek będzie znana na całym świecie modelka. Czy ma szansę wygrać? W ostatniej edycji największą ciekawość wzbudzili tacy uczestnicy jak Popek, czy Angelika Mucha aka littlemonster96. Chociaż TVN i Polsat łącznie wyprodukowali aż 21 edycji, to nie brakuje gwiazd chętnych do udziału. Kim w tym roku zaskoczą nas producenci programu Taniec z Gwiazdami? Z kim zmierzy się modelka? Znamy uczestników!

Tatiana Okupnik
14.05.2018 19:31 Tatiana Okupnik zniknęła z mediów na 3 lata! Jej życie jest pełne łez

Tatiana Okupnik to artystka, o której od dłuższego czas mało mówi się w mediach. Po zajęciu drugiego miejsca w Tańcu z gwiazdami piosenkarka praktycznie zniknęła z show-biznesu. Życie Tatiany całkowicie się zmieniło, wyjechała do USA, ale czy jest tam szczęśliwa? Tatiana przez wiele lat była wokalistką zespołu Blue Cafe. Kiedy swoimi hitami zaczęli podbijać polskie listy przebojów, Okupnik podjęła bardzo odważną decyzję. Opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową, która jednak nie rozwijała się tak, jak zapewne Tatiana by tego chciała. Cztery lata temu artystka wydała album Blizna, który był ogromną nadzieją, jednak bardzo złudną. Nie odniósł on praktycznie żadnego sukcesu, a trasa koncertowa nie wypaliła. Był to główny bodziec do tego, aby piosenkarka przewartościowała swoje dotychczasowe życie. Zdobyła się na odwagę i wyjechała do USA. Tatiana nie zdradza faktów dotyczących jej życia prywatnego, ale jej mąż Michał Micielski postanowił podzielić się dobrymi nowinami.

Taniec z gwiazdami
30.03.2018 16:40 TO KONIEC! Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny

Kolejna edycja Tańca z gwiazdami to istny hit stacji Polsat. Pomimo świetnej oglądalności show znika z anteny! Jesteście ciekawi, dlaczego tak się stało? Polsat naprawdę się postarał, jeżeli chodzi o dobór gwiazd, które możemy oglądać na parkiecie. Najwięcej kontrowersji pojawiło się, kiedy znany raper – Popek, potwierdził swój udział w programie. Ku zaskoczeniu wszystkich obserwujących poczynania Popka, radzi sobie on w tańcu naprawdę świetnie. Podobnie jest w przypadku Renaty Kaczoruk, która przez udział w programie Azja Express została zlinczowana przez wszystkich widzów, a tańcząc, zaczęła zyskiwać sympatię. Jednak w najbliższym czasie, nie dowiemy się kto odpadnie z programu, a kto jeszcze zaskoczy nas swoim tańcem na ekranie.

27.02.2018 14:08 Prezentujemy pary „Tańca z Gwiazdami” [ZDJĘCIA]

Taniec z Gwiazdami ma długą historię. Na początku emitowany był w TVN, od kilku lat format prezentowany jest w stacji Polsat. I tak doczekaliśmy się 21 edycji programu, a premiera już niebawem. W związku z tym Polsat udostępnił wszystkie zdjęcia par, które zawalczą o Kryształową Kule. Nie za dużo tego Photoshopa? Zobaczcie 11 par, które biorą udział w najnowszej edycji. Będziecie oglądać? ZOBACZ TEŻ: SZOK! Znajomy Piotra Żyły zdradza sekrety rozstania z żoną. „Popłoch i zastraszanie”

19.01.2018 16:33 Popek o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”: WYGRAM ten program

Kontrowersyjny raper i zawodnik MMA wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Teraz postanowił osobiście potwierdzić swój udział. Na nagraniu, które znalazło się w sieci, mówi również o tym, że wygra ten program. Będziecie mu kibicować?