Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Taniec z gwiazdami”: Rutkowski pojawi się tylko w jednym odcinku? Nie mamy dobrych wieści dla detektywa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.08.2022 12:39

„Taniec z gwiazdami”: Rutkowski pojawi się tylko w jednym odcinku? Nie mamy dobrych wieści dla detektywa

Taniec z Gwiazdami: monika miller
ipla.tv

Już dzisiaj będziemy mieć okazję oglądać długo wyczekiwany, pierwszy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami”. Fani od dawna nie mogli doczekać się premiery najnowszej edycji rozrywkowego show i śledzili przygotowania gwiazd do pierwszego tanecznego występu. Wiemy, jakie są przewidywania bukmacherów na temat szans uczestników na zdobycie Kryształowej Kuli.

Rozpoczynająca się edycja uwielbianego przez widzów show, już od kilku tygodni budzi niesamowite emocje. Powodem jest nie tylko udział ukraińskiej piosenkarki Jamali, która największą rozpoznawalność zyskała dzięki wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku, ale też pierwsza w historii programu para jednopłciowa, w której zobaczymy znanego z „Prince Charming” Jacka Jelonka.

Kolejnym uczestnikiem, który wzbudza skrajne emocje, jest Krzysztof Rutkowski. Detektyw zapowiedział już, że za swój udział w programie Polsatu nie weźmie żadnych pieniędzy, a całe swoje wynagrodzenie przekaże na cele charytatywne. Teraz bukmacherzy firmy STS ocenili szanse gwiazdora na dotarcie do wielkiego finału.

„Taniec z Gwiazdami”: Kto ma największe szanse na wygranie tanecznego show?

Już dziś, w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zostanie wyemitowany pierwszy odcinek popularnego show „Taniec z Gwiazdami”. Niebawem też poznamy pierwszego uczestnika, który na zawsze pożegna się z uwielbianym przez telewidzów show. Tymczasem, portal „Świat Gwiazd” przedstawił przewidywania bukmacherów największej polskiej firmy STS, na temat szans każdego ze startujących na wygranie produkcji i zdobycie nagrody głównej — Kryształowej Kuli.

Według ekspertów uczestnikiem, który nie zagrzeje zbyt długo miejsca w show Polsatu, jest Krzysztof Rutkowski. Detektyw zaprezentuje się w programie u boku wykwalifikowanej tancerki — Sylwii Madeńskiej. Jak widać, według prognoz specjalistów, nawet utalentowana partnerka nie pomoże mu przebrnąć przez pierwszy odcinek programu. Bukmacherzy wyznali, że kurs na gwiazdora wynosi aż 50.00 na zwycięstwo.

Zaraz za detektywem uplasował się między innymi kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” – Wiesław Nowobilski (kurs 40.00 na zwycięstwo) oraz aktorka kabaretowa Agnieszka Litwin z wynikiem 25.00.

Kto ma największe szanse na wygraną w „Tańcu z Gwiazdami”?

Niekwestionowaną faworytką do wygrania rozpoczynającej się dziś edycji „Tańca z Gwiazdami” jest aktorka Bollywood Natalia Janoszek. Kurs na gwiazdę wynosi 3.00, a zaraz za nią uplasowali się piosenkarka Jamala (kurs 4.00), modelka i uczestniczka „Top Model” Karolina Pisarek (kurs 5.00) oraz Jacek Jelonek (kurs 8.00).

Według prognoz bukmacherów STS zaraz za celebrytą znajdują się aktorzy Michał Mikołajczyk (kurs 10.00) oraz Łukasz Płoszajski, którego szanse na wygraną równe są z tymi, jakie mają sportsmenka Maja Włoszczowska oraz prowadząca show „Farma” Ilona Krawczyńska (kurs 15.00).

Na temat prognoz bukmacherów wypowiedziała się również faworytka do zwycięstwa — Natalia Janoszek. Aktorka i piosenkarka powiedziała, że program jest bardzo niespodziewany i nikt nie może być niczego pewnym.

Każdy ma swoje typy i słyszałam wiele opinii, kto wygra, ale tak naprawdę nikt jeszcze nie zatańczył, więc w ciemno trudno ocenić, jak będzie. Na razie skupiam się na tym, by nie odpaść w pierwszym odcinku i nie nastawiam się na zbyt wiele, bo ten program jest nieprzewidywalny — wyznała Natalia Janoszek w wywiadzie dla portalu „Świat Gwiazd”.

Nie pozostało nam więc nic innego, jak z niecierpliwością czekać na dzisiejszy wieczór i podziwiać taneczne zmagania naszych gwiazd.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski zatańczy dla przyjemności? Wyjaśnił, gdzie powędrują pieniądze za udział w show
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: Świat Gwiazd

 

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił