Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdy „Tańca z gwiazdami” zostaną rodzicami. „Niedługo nasza rodzina powiększy się”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.05.2022 18:00

Gwiazdy „Tańca z gwiazdami” zostaną rodzicami. „Niedługo nasza rodzina powiększy się”

Taniec z gwiazdami
Kadr z: „Taniec z gwiazdami”, Polsat (2022)

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to para tancerzy, których Polacy poznali dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”. W tanecznym show trenują od kilku lat polskie sławy. Znają się od 11 lat, ale dopiero jakiś czas temu zapłonęło między nimi uczucie. Właśnie ogłosili, że zostaną rodzicami.

Oboje reprezentują najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Ona pracuje w „TzG” od 2014, on dołączył do zespołu dwa lata później. W 2018 roku zostali półfinalistami pierwszej edycji programu „World of Dance Polska”.

Żudziewicz i Jeschke z programu „Taniec z gwiazdami” zostaną rodzicami

Choć znają się od ponad dziesięciu lat, prywatnie są razem od niedawna. W marcu zaręczyli się we włoskiej miejscowości Portofino. 26 maja obwieścili światu, że zostaną rodzicami. Zamieścili zdjęcia, na których pozują roześmiani, trzymając zdjęcie USG.

To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się – napisali na Instagramie.

Warto dodać, że kiedy para poznała się 11 lat temu, na początku zupełnie nie przypadli sobie do gustu. Można nawet powiedzieć, że za sobą nie przepadali. Widać jednak wyraźnie, że czas oraz ewolucja emocji i charakterów sprawiła, że w końcu zmienili o sobie zdanie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu kiedy będziemy we trójkę – wyznali teraz w mediach społecznościowych, dodając po chwili „No dobra, we czwórkę”, bo przecież ich piesek także jest członkiem rodziny.

Pod postem zaroiło się od gratulacji, składanych przez znajomych z branży oraz programu „TzG”. Życzenia złożyli między innymi Sylwia Bomba, Jan Dąbrowski, Piotr Mróz, Izabela Janachowska, Kasia Sawczuk, Paulina Sykut-Jeżyna, Joanna Moro, Sandra Kubicka i Joanna Opozda.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pod studiem „DDTVN” czekała roztrzęsiona kobieta, wypatrywała Filipa Chajzera. „Kompletnie mnie to rozwaliło”
  2. „Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?