Lifestyle.Lelum.pl > Sylwester

Sylwester

BENEDYKT XVI
28.12.2020 16:17 Sprzed chwili: Polsat ujawnił właśnie największe gwiazdy sylwestra. Fani będą zaskoczeni

Sylwester nadchodzi wielkimi krokami, a stacje telewizyjne zapraszają największe gwiazdy do wspólnego świętowania nowego roku. Telewizja Polsat właśnie ujawniła, kto zagra na ich imprezie sylwestrowej, która, jak wiadomo w tym roku odbędzie się w formie tzw. domówki. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:00, a będzie można ją oglądać na antenie Polsatu, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News. Chociaż w tym roku sylwester będzie inny niż wcześniejsze, to telewizja Polsat zadbała, by telewidzowie się nie nudzili i zaprosili na tzw. sylwestrową domówkę największych wykonawców w Polsce. Dzięki temu Polacy będą mogli rozerwać się spędzając wspólnie czas z rodziną przed telewizorami.

Krzysztof Jackowski
28.12.2020 15:16 Krzysztof Jackowski potwierdził najgorsze. Jasnowidz miał wizje dotyczące Polaków

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla Polaków. Słynny jasnowidz z Człuchowa opowiedział o swoich ostatnich wizjach, które nie wróżą nam najlepszej przyszłości. Tym razem chodzi o sylwestrową noc. Okazuje się, że 31 grudnia ma być równie niespokojny, co cały 2020 rok. Krzysztof Jackowski nadal aktywnie działa na YouTubie, gdzie ma własny kanał. Co jakiś czas wrzuca swoje wizje dot. przyszłości, czym rozgrzewa niektórych internautów. Trudno się dziwić, dlaczego ma taką publikę. Zebrał już ponad 200 tys. subskrypcji.

koniec roku
28.12.2020 15:12 4 rzeczy, które warto zrobić przed końcem roku. Pośpiesz się, nie pożałujesz

Koniec roku zbliża się coraz większymi krokami. To dobry moment, aby uporządkować niektóre swoje rzeczy i z czystszą kartą wejść w 2021 roku. Trzeba przyznać, że ten poprzedni dał się wszystkim mocno we znaki, głównie za sprawą pandemii koronawirusa. Przedstawiamy wam 4 rzeczy, które koniecznie musicie zrobić przed 1 stycznia. Z pewnością nie pożałujecie. Koniec roku to dla niektórych czas przełomów. Wiele Polek spisuje sobie wtedy postanowienia noworoczne, których zamierza się trzymać. Jednak zanim to zrobimy, warto uporządkować również stare rzeczy.

Krzysztof Jackowski
25.12.2020 18:07 Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję. Ujawnił, co wydarzy się już w sylwestra, włos się jeży na głowie

Wiele Polek i Polaków z pewnością chciałoby wiedzieć, co takiego ich czeka w niedalekiej przyszłości. A ta ostatnimi czasy stała się naprawdę niepewna, głównie za sprawą pandemii koronawirusa. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, jak może wyglądać sylwester. Okazuje się, że 2021 roku również nie będzie należał do spokojnych. Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją na sylwestra oraz Nowy Rok. Mówił m.in. o niepokoju w noc z 31 grudnia na 1 stycznia i innych zmianach, które jego zdaniu wiszą w powietrzu.

sylwester
19.12.2020 18:53 Zakaz przemieszczania się w sylwestra. W 4 przypadkach będziecie mogli wyjść z domu

Sylwester 2020/2021 prawdopodobnie przejdzie do historii, jako jeden z najgorzej zapamiętanych. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która zmusiła rząd na nałożenie poważnych restrykcji w trakcie ostatniej imprezy w roku. Podczas ostatniej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że Polacy będą mieli zakaz przemieszczania się między godziną 19:00 31 grudnia, a 6 rano dnia następnego. Tylko 4 przypadki umożliwiają nam wówczas wychodzenie z domów, które wyszczególnił Super Express. Raczej nikomu nie trzeba już tłumaczyć, że tegoroczny sylwester nie będzie należeć do najlepszych w historii. Przekładają się na to narodowa kwarantanna, a także restrykcje nałożone na sylwestrową noc, zakładające niemożność opuszczania miejsc pobytu w wyznaczonych godzinach. Jednak będą istnieć 4 wyjątki.

TVP
10.12.2020 16:40 Wyciekły zarobki gwiazd na Sylwestrze TVP. Stawka Zenka Martyniuka przyprawia o zawrót głowy

TVP jakiś czas temu poinformowało, że nie rezygnuje z planów organizacji tegorocznego Sylwestra. Gwiazdy mają wystąpić w studiu Telewizji Polskiej. Telewidzowie będą mogli podziwiać takich wykonawców, jak Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Marcina Millera z grupą Boys, oraz piosenkarkę Cleo. Portal plotek.pl poinformował, że gaża artystów będzie bardzo duża, jednak mniejsza niż w poprzednich latach. Największą z nich, rzędu 50 tys. zł ma zgarnąć Zenek Martyniuk. Z tego artykułu dowiesz się: Ile zarobią gwiazdy na koncertach sylwestrowych organizowanych przez TVP, Kto wystąpi na imprezie sylwestrowej Telewizji Polskiej Kto zrezygnował z organizacji tegorocznego sylwestra Sylwester za pasem, a TVP i konkurencyjna stacja telewizyjna Polsat zdecydowały się na organizację ostatniej imprezy w roku. Pandemia koronawirusa sprawiła, że gaże za występy gwiazd dla stacji telewizyjnych mają być nieco mniejsze niż np. w ubiegłym roku, jednak w dalszym ciągu przyprawiają o zawrót głowy. Zobacz także: Reprezentant Polski spodziewa się dziecka. Znamy płeć

Zenek Martyniuk
07.12.2020 12:13 TVP planuje Sylwestra. Na scenie mają pojawić się m. in. Zenek Martyniuk i Golec uOrkiestra

TVP poinformowało, że planuje koncerty sylwestrowe, jednak odbędą się one w trochę innym stylu niż każdego roku. Jacek Kurski prezes Telewizji Polskiej poinformował w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, że robią wszystko by zorganizować Sylwestra Marzeń. Impreza miałaby się odbyć w studiu stacji telewizyjnej. Dwutygodnik Flesz podaje, że widzowie mieliby ujrzeć takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, czy Golec uOrkiestra. Podobnie chce postąpić Polsat. Chociaż tegoroczny sylwester będzie się znacznie różnić niż wszystkie poprzednie, to największe stacje telewizyjne nie mają zamiaru odpuszczać organizacji koncertów na ostatnią imprezę roku. TVP i Polsat mają ku temu bardzo poważne plany.

BENEDYKT XVI
24.11.2020 18:31 Nieprawdopodobne doniesienia mediów w sprawie Sylwestra. Jednak założymy balowe suknie i zorganizujemy przyjęcia w większym gronie?

Sylwester w tym roku może odbyć się ostatecznie według tradycyjnej formy? Według doniesień portalu money.pl zaraz po Świętach Bożego Narodzenia Polska miałaby znaleźć się w „żółtej strefie”, co oznaczałoby, że ograniczenia, które obowiązują obecnie, zostałyby zniesione. Wówczas zaistniałaby szansa, że impreza sylwestrowa, na którą czeka wielu, z nas odbyłaby się z mniejszymi ograniczeniami. Jeśli taki scenariusz okazałby się prawdziwy, to wraz z wybiciem w kalendarzu dnia 28 grudnia przestałyby obowiązywać ograniczenia w przemieszczaniu się dla nastolatków, hotele i restauracje wznowiłyby swoją działalność, a „czerwona strefa” odeszłaby w zapomnienie. Dopuszczone zostałyby zgromadzenia do 25 osób, zatem moglibyśmy liczyć na spotkania w nieco większym gronie. Czy Sylwester odbędzie się według planów?

Edyta Herbuś
05.01.2020 10:15 Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?

Zdjęcie, którym tancerka podzieliła się z użytkownikami serwisu Instagram, wywołało ogromne kontrowersje. Wielu zadaje sobie pytanie – czy gwiazda trochę nie przesadziła? Odpowiedź na to pytanie zależy od gustu oglądającego. Zdjęcie Edyty Herbuś, którym świętowała okrągłą liczbę followersów, z pewnością robi wrażenie. Gwiazda bardzo kreatywnie wykorzystała cyfry, jakimi charakteryzuje jej nowe osiągnięcie. Czy jest na co się oburzać? To zależy od poczucia estetyki i poczucia humoru. Reakcje fanów są mieszane.

Edyta Górniak
02.01.2020 11:58 Słynna wokalistka schudła 10 kg przez stres. Ile waży Edyta Górniak?

Edyta Górniak ma za sobą bardzo intensywny rok, jeśli chodzi o obowiązki zawodowe. Nowy program telewizyjny i występy na scenie pochłonęły wokalistkę tak bardzo, że odbiło się to na jej wadze. Czy są powody do niepokoju? Powodów do niepokoju raczej nie ma, choć zmiana w wyglądzie piosenkarki jest naprawdę widoczna. Widzowie mogli zobaczyć artystkę podczas obchodów Nowego Roku transmitowanych przez stację TVN. Metamorfoza, jaką przeszła Edyta Górniak jest widoczna gołym okiem i trzeba przyznać, że zmiana wyglądu piosenkarki jest bardzo pozytywna.

31.10.2019 14:38 Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty

Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Do tej pory impreza stacji odbywała się na Równi Krupowej, sporym terenie w centrum Zakopanego, ale jak się okazuje, organizatorzy nie byli do końca zadowoleni. Gdy informacja o nowej lokalizacji wyszła na jaw, zaczęły się protesty. Sylwester TVP co roku cieszy się ogromną oglądalnością. W ubiegłym roku widowisko śledziło 5,5 miliona widzów, w tym roku stacja liczy na jeszcze lepszy wynik. Jak informuje Tygodnik Podhalański, sam Jacek Kurski ma nadzieję na zmianę miejsca koncertów. Prezes Telewizji Polskiej chce, aby na ekranach telewizorów wszystko prezentowało się dużo lepiej, niż poprzednio.

23.12.2018 14:09 Michał Wiśniewski nie będzie mógł pić w Sylwestra

Michał Wiśniewski był niegdyś jedną z największych polskich gwiazd muzycznych. Choć okres wielkiej sławy już minął, nadal lider Ich Troje nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. W tym roku Sylwestra spędzi zarabiając na chleb. Nie jest jednak zadowolony, bo nie będzie mógł pić alkoholu. A dlaczego? Powód rozkłada na łopatki. Czasy świetności Michała Wiśniewskiego i jego zespołu Ich Troje już minęły, choć niemal każdy zna hity, które niegdyś podbijały głośniki Polaków. „Powiedz”, „Zawsze z tobą chciałbym być”, „Keine Grenzen”, „A wszystko to” czy „Wypijmy za to”, to utwory, które zna niemal każdy Polak. Dziś Wiśniewski nie wypuszcza już hita za hitem, ale wciąż może liczyć na propozycje zawodowe.