Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.06.2024 18:28

"Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

Niedawno Krzysztof Rutkowski wziął kościelny ślub ze swoją obecną partnerką, Mają Rutkowski. Detektyw i jego rodzina wiodą życie jak z bajki, które wypełnia przepych i blichtr. Jak się jednak okazało, nie wszystkie dzieci Rutkowskiego mogą liczyć na takie zainteresowanie ojca, jakim cieszy się Krzysztof junior. Nieślubny syn detektywa, Alexander bardzo chciał poznać tatę. Chłopak mocno się rozczarował. 

Krzysztof Rutkowski wziął ślub kościelny ze swoją czwartą żoną

O Krzysztofie Rutkowskim ponownie jest głośno w mediach. Detektyw i jego obecna partnerka po 5 latach od ślubu cywilnego, zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne “tak”. Przyjęcie ślubne połączyli z przyjęciem z okazji pierwszej komunii świętej Krzysztofa juniora. Bogaci rodzice nie zawiedli - Krzysztof jr. dostał nie tylko masę prezentów od gości, lecz także niesamowity podarunek od rodziców w postaci sportowego auta. 

Widać, że Rutkowscy nie oszczędzali na imprezie. Zagrały na niej dwa słynne zespoły, zamiast jednego. Goście bawili się do białego rana. 

Węgiel i Wieniawa na weselu. Wyglądały obłędnie Syn Andrzeja Rosiewicza robi karierę w mediach! Co o nim wiemy?

Wyszło na jaw, że Krzysztof Rutkowski ma nieślubnego syna

Jakiś czas temu w mediach gruchnęła wiadomość, że Krzysztof Rutkowski ma jeszcze jednego syna. Alexander miał być owocem związku detektywa z Natashą Zych. Była partnerka Rutkowskiego w ostatnim czasie chętnie rozmawia z mediami. Opowiedziała m.in. o tym, że popularny detektyw nie interesuje się synem, co jest bardzo trudne dla 15-latka. Chłopak złożył Rutkowskiemu życzenia z okazji dnia ojca. Ten obiecał mu, że zapisze jego numer i zadzwoni. Nigdy jednak tego nie zrobił. 

Chociaż w zeszłym roku, kiedy chciałam z nim porozmawiać, renegocjować warunki umowy, to wówczas Krzysztof powiedział, że on być może i by chciał spotykać się raz tam na kiedyś, usłyszeć się, pogadać, no ale nie bardzo może ze względu na obecną żonę... Mi chodzi, żeby Aleksander miał jak najlepiej w życiu, bo zasługuje na to. To jest po prostu oburzające, niesmaczne i niegodne faceta w jego wieku, z jego pozycją, tak właśnie obnoszącego się, żeby tak się zachowywać. Nikt go nie zmusza do kochania - powiedziała mama Aleksandra w rozmowie z “Super Expressem”. 

Matka Alexandra przyznała, że chłopak marzył, aby poznać ojca

Natasha Zych w rozmowie z tabloidem wspomniała pamiętny dzień ojca, kiedy Alexander zdecydował się zadzwonić do Krzysztofa Rutkowskiego. 

Dla małego chłopca to był idol. Pod skórą marzył o tym, żeby go poznać, żeby się z nim spotkać. W zeszłym roku, w dzień ojca, Alexander zadzwonił do Krzysztofa, złożył mu życzenia, Krzysztof przyjął te życzenia, powiedział, że jest mu bardzo miło, że dziękuje, i że zapisuje jego numer… Niestety - nic za tym nie poszło - wyjaśniła matka chłopaka.