Lifestyle.Lelum.pl > Randka W Ciemno

Randka W Ciemno

Randka w ciemno
20.04.2024 16:18 Randka w ciemno: Aż podskoczyli z radości, gdy zobaczyli wygraną

Program “Randka w ciemno” był niegdyś w Polsce bardzo popularny. Obecnie bywa przewrotnie nazywany “Tinderem lat 90-tych", a jego fragmenty podbijają sieć. Część tego odcinka pojawiła się na TikToku i zdobyła masę komentarzy. Uczestnicy aż podskoczyli, kiedy zobaczyli, co wygrali. 

randka w ciemno
26.09.2020 00:31 Pamiętacie ”Randkę w ciemno”? Polacy uwielbiali śledzić wybory uczestników

Program Randka w ciemno był emitowany w Polsce od 11 listopada 1992 roku. Pierwszym prowadzącym był Jacek Kawalec, aktor i wokalista, który dzięki programowi zyskał ogromną popularność. W latach 1998-2005 prowadzącym był Tomasz Kammel. Randka w ciemno to program, który Polacy uwielbiali oglądać. Wybory uczestników zawsze były zaskakujące, a cała konwencja programu miała bardzo interesujący przebieg. Uczestnik szukający miłości musiał dokonać wyboru, nie widząc żadnego z kandydatów. Widzowie najbardziej czekali na reakcję obu osób na siebie. Nie raz przed ekranem pękaliśmy ze śmiechu, albo wzruszaliśmy się do łez.

randka w ciemno
06.07.2020 09:03 Kto pamięta kultowy program „Randka w ciemno”? Za każdym razem czuliśmy dreszczyk emocji

Randka w ciemno to jeden z najbardziej kultowych programów w polskiej telewizji. Choć show zniknęło z anteny lata temu, do dziś wspominamy je z ogromnym sentymentem i uśmiechem na twarzy. Kotarka oddzielająca wybranków serca, zaskakujące pytania aż w końcu ostateczna decyzja i wymarzone wakacje zakochanych. Aż ciężko uwierzyć, że ostatni raz mieliśmy okazję oglądać go 15 lat temu. Randka w ciemno była jednym z ulubionych programów Polaków. Trudno nie przyznać, że każdy odcinek przynosił nam dreszczyk emocji. Show po raz pierwszy ukazało się na antenie TVP 11 grudnia 1992 roku, a ostatni odcinek wyemitowano 24 czerwca 2005 roku. Trudno zapomnieć ilu emocji dostarczali nam, nie tylko uczestniczy, ale i wybitni prowadzący, w postaci Jacka Kawalca, a następnie Tomasza Kammela. Fot. Fragment programu „Randka w ciemno” TVP Randka w ciemno była jednym z ulubionych programów Polaków. Nic dziwnego. Show było niesamowite.

randka w ciemno
24.04.2020 14:58 Randka w ciemno to hit lat 90. Pamiętacie zasady?

Randka w ciemno była emitowana aż przez 13 lat. Program doczekał się dwóch prowadzących Jacka Kawalca i Tomasza Kammela. Po rozegraniu gry, uczestnik, który wybierał swoją ukochaną lub ukochanego decydował, z którą kobietą lub mężczyzną chce wyjechać na wycieczkę, by lepiej się poznać.Randka w ciemno to program, który oglądali wszyscy w latach 90. Pozycja obowiązkowa w każdy piątek. Tłumy Polaków zasiadały przed telewizorami, czekając, aż poznają nowych bohaterów. Trzy kandydatki lub kandydatów i jeden mężczyzna, lub kobieta, która zadawała im pytania. Do tego komentujący prowadzący i liczna publiczność. Pamiętacie, na jakich zasadach mężczyzna dokonywał wyboru ewentualne przyszłej ukochanej? Cała zabawa polegała na tym, że tylko wybierająca osoba nie widziała trojga kandydatów, ta zasada wprowadzała czasem mnóstwo śmiechu. Publiczność i widzowie wiedzieli znacznie więcej na temat uczestniczek niż ten, który miał spośród nich wybrać tę jedyną. Z pewnością każdy też pamięta, odsuwającą się ścianę pomiędzy uczestnikami. Nie jeden mężczyzna przeżył prawdziwy szok! Nie jedna kobieta była zaskoczona! Później para gdzieś razem wyjeżdżała, na końcu wszystko omawiali na kanapie w studio, odpowiadając na dociekliwe pytania prowadzącego. To dopiero był program, aż łza się w oku kręci!