Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Randka w ciemno: Aż podskoczyli z radości, gdy zobaczyli wygraną
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.04.2024 16:18

Randka w ciemno: Aż podskoczyli z radości, gdy zobaczyli wygraną

Randka w ciemno
Fot. screen TikTok/90s_be_like, AKPA

Program “Randka w ciemno” był niegdyś w Polsce bardzo popularny. Obecnie bywa przewrotnie nazywany “Tinderem lat 90-tych", a jego fragmenty podbijają sieć. Część tego odcinka pojawiła się na TikToku i zdobyła masę komentarzy. Uczestnicy aż podskoczyli, kiedy zobaczyli, co wygrali. 

"Randka w ciemno" była hitem lat 90-tych

Mimo że “Randka w ciemno” była emitowana przez Telewizę Polską w latach 1992- 2005, przewrotnie nazywa się ją od popularnej obecnie aplikacji randkowej - “Tinderem lat 90-tych”. Początkowo format był prowadzony przez Jacka Kawalca, a następnie w roli gospodarza show zastąpił go Tomasz Kammel.

Można powiedzieć, że to także swoista dawna alternatywa dla wszystkich obecnych randkowych show, takich jak “Love Island”. W “Randce w ciemno” także można było wygrać wycieczkę w różne miejsca globu. Dokładnie tak było w przypadku Leszka i jego wybranki. Gdzie polecieli? Aż podskoczyli, kiedy otworzyli kopertę.

Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Skrzynecka w potrójnej roli! Tego jeszcze nie grali w TTBZ. Jak ona to zrobiła?

"Randka w ciemno". Leszek stanął przed trudnym wyborem

Jednym z uczestników programu był Leszek. Mężczyzna stanął przed trudnym wyborem. Musiał zdecydować, którą kobietę wybierze się na randkę. Fragment odcinka, który został wyemitowany w 1993 roku, obecnie stał się hitem TikToka. 

Kandydatka nr 1. była wielbicielką “Ani z Zielonego Wzgórza”. Kandydatka nr. 2 proponowała mężczyźnie wspólne poszukiwania Doliny Muminków. Z kolei kandydatka nr. 3 zdecydowanie wyrosła już z dobranocek i jest zodiakalnym Wodnikiem. Którą z nich wybrał Leszek? 

Uczestnicy aż podskoczyli z radości, kiedy zobaczyli wygraną

Leszek nie musiał zastanawiać się specjalnie długo. Z pewnością to serce podpowiedziało mu, którą z trzech pań powinien wybrać. Zdecydował się na kandydatkę nr. 2, której pozwolił wylosować miejsce, do którego udadzą się na randkę. Oboje aż podskoczyli, kiedy zobaczyli wygraną. 

Już mi się zrobiło gorąco. Wycieczka do Chicago - zdradziła wybranka Leszka, otwierając kopertę. 

Archiwalne nagranie z programu stało się hitem popularnej obecnie aplikacji. 

Dlaczego nikt nie wpadł jeszcze na to żeby te stare programy teraz po prostu puszczać jeszcze raz w tv???? Przecież to byłby hit! - zastanawiał się jeden z użytkowników.