Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Randka w ciemno to hit lat 90. Pamiętacie zasady?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.04.2020 14:58

Randka w ciemno to hit lat 90. Pamiętacie zasady?

randka w ciemno
Fot. Fragment programu „Randka w ciemno” TVP

Randka w ciemno była emitowana aż przez 13 lat. Program doczekał się dwóch prowadzących Jacka Kawalca i Tomasza Kammela. Po rozegraniu gry, uczestnik, który wybierał swoją ukochaną lub ukochanego decydował, z którą kobietą lub mężczyzną chce wyjechać na wycieczkę, by lepiej się poznać.

Randka w ciemno to program, który oglądali wszyscy w latach 90. Pozycja obowiązkowa w każdy piątek. Tłumy Polaków zasiadały przed telewizorami, czekając, aż poznają nowych bohaterów. Trzy kandydatki lub kandydatów i jeden mężczyzna, lub kobieta, która zadawała im pytania. Do tego komentujący prowadzący i liczna publiczność. Pamiętacie, na jakich zasadach mężczyzna dokonywał wyboru ewentualne przyszłej ukochanej?

Cała zabawa polegała na tym, że tylko wybierająca osoba nie widziała trojga kandydatów, ta zasada wprowadzała czasem mnóstwo śmiechu. Publiczność i widzowie wiedzieli znacznie więcej na temat uczestniczek niż ten, który miał spośród nich wybrać tę jedyną. Z pewnością każdy też pamięta, odsuwającą się ścianę pomiędzy uczestnikami. Nie jeden mężczyzna przeżył prawdziwy szok! Nie jedna kobieta była zaskoczona! Później para gdzieś razem wyjeżdżała, na końcu wszystko omawiali na kanapie w studio, odpowiadając na dociekliwe pytania prowadzącego. To dopiero był program, aż łza się w oku kręci!

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik