Lifestyle.Lelum.pl > Pytanie

Pytanie

Familiada Karol Strasburger
01.07.2024 06:00 "Co jest słodkie, chociaż zdrowe", odpowiedź uczestnika "Familiady" wywołała śmiech

Program “Familiada” uwielbia szokować licznymi wpadkami uczestników. Tym razem jeden z bohaterów odcinka zaskoczył wszystkich swoją nietypową odpowiedzią. Czegoś takiego nie spodziewał się nawet sam Karol Strasburger.

Karol Strasburger, Familiada
18.06.2024 13:38 "Zwierzę podobne do konia". Ta odpowiedź przebiła wszystko

“Familiada” od lat jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Karol Strasburger, który od samego początku pełni rolę jego gospodarza, rozbawia widzów swoim wyjątkowym poczuciem humoru. Kolejnym elementem komicznym programu są wpadki, jakich często dopuszczają się gracze. Ta odpowiedź na długo pozostanie w pamięci.

Hubert Urbański Milionerzy
28.05.2024 08:02 Burza w sieci po "Milionerach". Widzowie twierdzą, że powinien się odwołać

Wczorajszy odcinek teleturnieju “Milionerzy” w wielu wywołał skrajne emocje. Chodzi o jedno z pytań, które otrzymał uczestnik. Widzowie twierdzą, że powinien się odwołać od wyniku. Stracił 85 tysięcy złotych przez nieprecyzyjne sformułowanie.

horoskop tygodniowy
29.09.2019 19:37 Łamigłówka, w której wystarczy przełożyć jedną zapałkę. Niewielu zna odpowiedź

Łamigłówka ta spędza sen z powiek milionom ludzi na całym świecie. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się naprawdę prosta, niewiele osób potrafi ją rozwiązać! Koniecznie zobacz, czy tobie uda się z nią uporać. Trzymamy kciuki. Zagadki i zadania polegające na przekładaniu zapałek cieszą sie ogromną popularnością od dawien dawna. Oprócz tego, że trenują nasz umysł, świetnie pobudzają naszą wyobraźnię. W przypadku tej zagwozdki zadanie jest jeszcze bardziej utrudnione. Dlaczego? Możliwe są dwa rozwiązania.