Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ludzie ocenili przemianę Iwonki z "Sanatorium miłości". Przykre, że są wyzwiska, ale zachwytów też jest pełno
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.02.2023 16:14

Ludzie ocenili przemianę Iwonki z "Sanatorium miłości". Przykre, że są wyzwiska, ale zachwytów też jest pełno

Sanatorium miłości
fot. Facebook/Sanatorium miłości

Iwonka z “Sanatorium miłości” przeszła spektakularną przemianę. W komentarzach pod najnowszym postem na profilu show nie brak komentarzy oceniających wygląd kobiety. Część internautów nie jest zachwyconych metamorfozą uczestniczki.

Iwonka z "Sanatorium miłości" zmieniła się nie do poznania

W ostatnim odcinku uwielbianego reality show mieliśmy szansę zobaczyć, jak wielką przemianę przeszła jedna z uczestniczek - Iwonka. Program pokazał również archiwalne zdjęcia seniorki, dzięki którym mieliśmy okazję ujrzeć, jak prezentowała się w młodości. Sami twórcy show TVP określili ją mianem “polskiej Bridgette Bardot”.

Nie da się ukryć, że już na pierwszy rzut oka widać ogromne podobieństwo do znanej francuskiej modelki. Wpływ na to mają przede wszystkim piękne bujne włosy, jakimi w młodości mogła pochwalić się Iwonka.

 

Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Smutne

"Sanatorium miłości": Iwonka postawiła na nowy kolor włosów

Obecnie Iwonka przykuwa wzrok telewidzów dzięki swojej niesamowitej charyzmie i zamiłowaniu do ekstrawaganckich stylizacji. Kobieta wciąż nosi charakterystyczną dla siebie bujną fryzurę, składającą się z wysoko upiętych loków.

Dodatkowo seniorka uwielbia nosić mocniejszy makijaż i dopasowany do stylizacji odcień szminki. Nie da się ukryć, że uczestniczka jest “barwnym ptakiem” tej edycji “Sanatorium miłości. Teraz jednak Iwona postanowiła zaszaleć i swoje charakterystyczne czerwone włosy przefarbowała na jasny odcień blondu. 

Fani niezadowoleni przemianę Iwonki z "Sanatorium miłości"

Niestety, metamorfoza seniorki nie przypadła do gustu części internautów, którzy w komentarzach pod najnowszym filmikiem na profilu show na Facebooku postanowili wyrazić swoje niezadowolenie.

-Te włosy okropieństwo

-Bardzo postarza ją makijaż i ten pukiel na głowie, to nie dla niej. Czerwone włosy, czerwona cera itd.

-No słabo wyszło

Całe szczęście, w komentarzach jest również spora grupa fanów, którym bardzo podoba się przemiana uczestniczki i postanowili zasypać ją komplementami.

-Iwonka super, piękna kobieta

-A mnie się bardziej podoba w czerwieni, ale mimo wszystko jest kobietą pełną klasy i wdzięku. Ma to coś w sobie. Bardzo fajna osoba

-Pięknie i kobieco - takie pochwały czytamy w komentarzach na Facebooku.

Wielu internautów pisało też, że im z kolei bardziej podoba się w kolorze blond. Byli też tacy, którzy stwierdzili, że w obu kolorach wygląda fantastycznie.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik