Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
Marta Kulik
Marta Kulik 04.08.2020 09:31

Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety

Panna młoda
unsplash.com @jmason

Panna młoda nie zdążyła wypowiedzieć słowa tak. Gdy już była gotowa, pan młody nagle zatrzymał ją i kazał się odsunąć. Zwrócił się wtedy do innej kobiety, a goście zamarli. Wszystko zostało nagrane, a wideo zobaczyły już setki tysięcy internautów.

To miał być wzruszający, ale typowy ślub bez spektakularnych zdarzeń. Wszystko zmieniło się przez pewną decyzję pana młodego, który w kulminacyjnym momencie odsunął od siebie przyszłą żonę. Panna młoda dobrze się domyślała, kto zajmie jej miejsce.

To miał być piękny ślub

Clifton i Janna byli ze sobą od kilku lat, a ślub miał być przypieczętowaniem ich miłości. Mężczyzna pojawił się w życiu kobiety w bardzo trudnym momencie – jakiś czas wcześniej zmarł jej mąż, a ona samotnie wychowywała córkę. Spotkali się kiedy potrzebowała transportu podczas zamieci.

Clifton miał sprawić, że Janna w końcu odzyska spokój, a jej córka będzie wychowywała się w domu pełnym miłości. Do dnia ślubu kobieta nie miała pojęcia, z kim tak naprawdę się spotkała i do czego zdolny jest jej ukochany.

  1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
  2. Łukasz Szumowski potwierdził. W tym tygodniu zaczynają się masowe kontrole, będą też ważne zmiany
  3. Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak

Ceremonia przebiegała idealnie, a goście byli poruszeni romantycznym widokiem dwójki zakochanych. Kiedy wielkimi krokami nadchodził najważniejszy moment, Clifton odsunął od siebie pannę młodą i spojrzeniem przywołał do siebie kogoś innego.

Goście ze zdumieniem patrzyli, jak w stronę pana młodego idzie… córka Janny! Dziewczynka stanęła przed mężczyzną, a ten zaczął kierować do niej poruszające słowa. Mówił, że on i jej mama zawsze będą ją kochać i o nią dbać. Wyjął też pierścionek, który miała nosić do momentu spotkania kogoś, z kim będzie chciała spędzić resztę życia. Z oczu gości płynęły łzy. Nagranie trafiło do sieci i cieszy się olbrzymią popularnością.

ZOBACZ WIDEO:

panna młoda

Panna młoda nie mogła powiedzieć tak. Ukochany kazał jej odejść.

panna młoda

Wzruszający moment udało się nagrać.

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz