Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragedia tuż po ślubie. Panna młoda wybiegła z samochodu, rzuciła się na pomoc ofiarom
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 02.07.2020 16:42

Tragedia tuż po ślubie. Panna młoda wybiegła z samochodu, rzuciła się na pomoc ofiarom

panna młoda
fot. facebook.com/Calvin Tylor

Panna młoda w swoim najważniejszym dniu przeżyła prawdziwie dramatyczną sytuację. Gdy zobaczyła, co się stało, bez chwili zastanowienia, w ślubnym anturażu wybiegła z samochodu i zaczęła pomagać ofiarom. Całą sytuację opisał na swoim Facebooku jej mąż.

Wyjątkowy dzień dla świeżo upieczonych małżonków pozostanie w ich pamięci na zawsze, nie tylko dlatego, że przysięgli sobie miłość. W trakcie gdy nowożeńcy wracali do domu, po pięknej uroczystości zdarzył się wypadek.

Panna młoda rzuciła się na pomoc ofiarom

W poście, jaki zamieścił mąż na swoim Facebooku, opisuje wszystko, co przytrafiło się nowożeńcom, w trakcie powrotu z uroczystości zaślubin. Jak relacjonuje mężczyzna, do sytuacji doszło kilka przecznic od ich nowego domu. Na ich oczach wielki SUV zderzył się z trzema pozostałymi samochodami. Spomiędzy nich wyciągnięto ranną kobietę, miała rozcięcie w nodze sięgające kości udowej.

Jak się okazało, panna młoda jest pielęgniarką i bez chwili zastanowienia wiedziała, jak udzielić pomocy. Wybiegła z samochodu, by pomóc ofiarom. Dzięki swoim umiejętnościom wiedziała, jak udzielić pierwszej pomocy, a wszystko to robiła w pięknej, białej sukni ślubnej.

  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Mąż jest bardzo dumny z żony

Mąż postanowił opowiedzieć o zdarzeniu za pomocą Facebooka, ponieważ jest bardzo dumny ze swojej żony. Mężczyzna zaznaczył, że jest bardzo szczęśliwy, że oboje znaleźli się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Dzięki temu mogli udzielić pomocy ofiarom i życiu rannej kobiety nie zagrażało już niebezpieczeństwo.

Ranna kobieta także podziękowała pannie młodej, która jej pomogła. Jej zdaniem była dla niej aniołem i jest stworzona do zawodu, który obrała. Szczęśliwy mąż poinformował, że przed parą miesiąc miodowy. Małżeństwo z pewnością będzie wspominać ten dzień w wyjątkowy sposób. Oby ich związek trwał jak najdłużej! Jedna z par stała się bardzo popularna na świecie, ponieważ przeżyła ze sobą aż 80 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Mąż jest bardzo dumny ze swojej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Są ofiary i wielu rannych. Porażające wieści o meksykańskiej tragedii obiegły świat
  3. Wszyscy widzieli paragony znad Bałtyku. Teraz wypływają rachunki z zagranicy, jest dużo gorzej
  4. Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?
  5. Nie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
  6. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik