dziennikarka
10.09.2020 01:06 Wpadka w telewizji na żywo. Dziennikarka pokazała więcej niż zamierzała

Wpadka dziennikarki w telewizji na żywo. Kobieta, która nagrywała program w swoim domu w trakcie kwarantanny, pokazała widzom więcej, niż zamierzała. Nagranie szybko trafiło do sieci i stało się hitem. Współczujecie? Trzeba przyznać, że takich widoków nikt się nie spodziewał.Wpadka amerykańskiej dziennikarki wywołała burzę w komentarzach. Jej nagranie, które szybko z telewizji trafiło do Internetu, okazało się hitem! Prezenterka nie zdawała sobie sprawy, co właśnie nagrała w swoim domu.

fryzjer
17.08.2020 23:10 Nagranie ma 3 mln wyświetleń i nie bez powodu. Jak on się teraz pokaże?

Samodzielnie obciąć włosy możemy za pomocą kilku trików. Tutoriale i artykuły na ten temat, mają zapewnić nam idealną fryzurę nawet w trakcie domowej kwarantanny, jednak pamiętajmy, to opcja dla naprawdę odważnych. W przypadku fryzjerstwa liczy się technika, talent i lata praktyki, a nożyczki w rękach niedoświadczonej osoby, mogą wyrządzić sporą krzywdę. Dowód? Mężczyzna, który zaufał swojej partnerce i pozwolił jej obciąć swoje włosy, gorzko tego pożałował. Jak samodzielnie obciąć włosy?Z powodu pandemii koronawirusa, w wielu krajach zamknięte zostały również salony fryzjerskie czy kosmetyczne, przez co zostaliśmy zmuszeni to samodzielnego dbania o najmniejsze szczegóły naszego wyglądu. O tyle, o ile manicure w domowym zaciszu wykonamy bez zbędnego problemu, biorąc w ręce nożyczki do włosów, możemy wyrządzić sobie, lub naszym klientom – domownikom, niemałą krzywdę. W przypadku tej pary jedynym pocieszeniem dla mężczyzn jest fakt, że przez dłuższy czas nie będzie musiał prezentować ludziom swojej nowej fryzury. Emily i Cory do para z Ohio, która tak jak większość osób, pozostaje we własnych domach. Choć większość kobiet z uwielbieniem patrzy, jak z tygodnia na tydzień ich włosy stają się coraz dłuższe, fryzury mężczyzn zaczynają wołać o pomstę do nieba. Para zdecydowała się więc na własny mini salon fryzjerski, w którym to Emily miała być ekspertem. Kobieta żwawo chwyciła za nożyczki a wtedy… na głowie mężczyzny zadziała się prawdziwa katastrofa. Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa Gigantyczne problemy w TVP, doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Reakcja musiała być natychmiastowa Włosy to nasza wizytówka i ozdoba, o którą w czasach epidemii musimy zadbać sami. Niestety, domowe usługi fryzjerskie nie zawsze kończą się sukcesem. Kobieta, postanowiła obciąć włosy swojemu partnerowi. Jak on teraz wyjdzie z domu? Zobaczcie.

rachunek
19.07.2020 18:00 Kelnerka obsługiwała grupę bogatych gości. Gdy wyszli, spojrzała na rachunek i pobladła

Rachunek, który otrzymała kelnerka dosłownie odebrał jej mowę. Zwróciła na niego uwagę dopiero po wyjściu gości, początkowo pomyślała, że coś jej się przywidziało. Jednak ten widok był jak najbardziej prawdziwy. Kobieta pobladła i nie wiedziała, jak ma się zachować!Zawód kelnerki czy kelnera potrafi być naprawdę niewdzięczny. Ciężka praca często nie spotyka się z odpowiednim docenieniem ze strony pracodawców, a także klientów. Gdy ta kelnerka po wyjściu gości zerknęła na rachunek, dosłownie pobladła i zamarła na moment. Dopiero po chwili zrozumiała, co się wydarzyło.

04.04.2020 22:42 Chciał odwiedzić mamę nie naruszając kwarantanny. Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co zrobił

Mama była odizolowana od dzieci z uwagi na panującą kwarantannę. Jej rodzina bardzo martwiła się o to, że kobieta czuje się samotna. Syn postanowił więc odwiedzić mamę w taki sposób, by nie naruszyć zasad kwarantanny. Metoda, jaką wybrał, prawdziwie zszokowała kobietę!Mama przebywa w ośrodku, w którym zakazano odwiedzin z uwagi na pandemię. Jej syn odkrył doskonały sposób, by się z nią spotkać. Jego metoda wprawiła kobietę w niemałe osłupienie!

zadanie
04.04.2020 22:00 Uczennica napisała do nauczyciela, by wyjaśnił jej zadanie z matematyki. Jego odpowiedź zwala z nóg

Zadanie z matematyki, którego nie potrafią rozwiązać nawet rodzice to bolączka wszystkich uczniów na świecie. Prośba o pomoc, którą wysłała uczennica do nauczyciela, sprowokowała go do oryginalnej odpowiedzi. Czegoś takiego chyba nikt by się nie spodziewał!Zadanie z matematyki potrafi spędzić sen z powiek niejednemu uczniowi. Teraz nauczanie odbywa się całkowicie przez internet, co niekoniecznie ułatwia zrozumienie różnych zagadnień. Pewna uczennica napisała do nauczyciela maila z prośbą o wytłumaczenie trudnego zadania. Odpowiedź pedagoga dosłownie zwala z nóg!

mężczyzna
18.03.2020 21:02 Awantura na pokładzie samolotu. Mężczyzna na nagraniu uderza w twarz szefową pokładu

W okolicznościach koronawirusa wszyscy szczególnie dbają o przestrzeganie zasad higieny, zwłaszcza podczas lotu samolotem, gdzie spotykają się ludzie z różnych zakątków świata. Wchodząc na pokład, zgadzamy się podporządkować panującym zasadom. Niestety, ten agresywny mężczyzna utrudnił lot wszystkim i zdobył się na haniebny gest. Nagranie trafiło do sieci i budzi mieszane uczucia.Mężczyzna zdecydowanie przekroczył pewną granicę podczas lotu samolotem. Na pokładzie wywiązała się głośna awantura, w którą zaangażowali się również pasażerowie. Podczas dyskusji z szefową pokładu, pasażer opluwa ją, a na końcu uderza w twarz. Coś okropnego, kobieta opublikowała nagranie w sieci.

przyjaciółki
12.03.2020 22:16 Przyjaciółki od 17 lat. Pewnego dnia zrobiły test DNA, prawda wyszła na jaw

Mieszkanki USA od dziecka łączyła wyjątkowa więź. Ich przyjaźń trwa już 17 lat i nie wygląda, by cokolwiek miało się zmienić. Wielokrotnie słyszały komentarze, że zachowują się, jakby były siostrami, tak też się czuły. Opisywały swoją relację jako nierozerwalną. Nie rzucały swoich słów na wiatr!Przyjaciółki znają się od 17 lat. Ich przyjaźń miała swoje początki, jak jeszcze były małymi dziewczynami. Od tamtej pory są niemalże nierozłączne. Wiele osób z zewnątrz sugerowało, że dziewczyny zachowują się i wyglądają jak siostry. Nie bez przyczyny.

marzena kipiel-sztuka
11.03.2020 13:29 Pies uratowany przez Halinkę ze ”Świata według kiepskich”. Aktorka jest bohaterką

Pies, który skazany był na samotność, odnalazł kochającą rodzinę. Wszystko dzięki Halince ze Świata według kiepskich, która zrobiła coś niewyobrażalnego. Nie od dziś wiadomo, że Internet ma ogromną moc, a popularność kobiety okazała się kluczem do sukcesu. Aktorce należą się gratulacje za bohaterskie czyny. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka ze Świata według kiepskich, jakiś czas temu jednym zdjęciem w sieci wywołała istne poruszenie. Aktorka postanowiła wykorzystać swoją popularność w szczytnym celu. Dzięki niej czworonóg, który miał nikłe szanse na adopcję, znalazł kochający dom i właścicieli, którzy zrobią wszystko, aby przywrócić mu wiarę w ludzi. Znana i kochana przez miliony Polaków gwiazda, zasługuje na gromkie brawa.

01.03.2020 10:43 Tragedia na przyjęciu urodzinowym, zginęły 3 osoby, kolejne 7 w ciężkim stanie. Wszystko przez jedną, popularną atrakcję

Urodziny zakończyły się prawdziwym dramatem. Na przyjęciu zginęły 3 osoby, a 7 trafiło do szpitala w ciężkim stanie. Wszystko przez jedną atrakcję, która cieszy się ogromną popularnością. Goście mieli zapamiętać tę imprezę do końca życia. Tymczasem większość z nich walczy o każdy kolejny dzień. 29-letnia jubilatka postanowiła zabrać głos w sprawie. Oparzenia i zatrucia dwutlenkiem węgla to tylko nieliczne konsekwencje, jakimi zakończyła się impreza urodzinowa. Przyjęcie urządzone nad basenem w pamięci zaproszonych gości miało pozostać na długie lata. Tymczasem imprezowicze oraz jubilatka walczą w szpitalu o życie. 2 osoby zmarły na miejscu, a jedna na sali szpitalnej. 29-letnia kobieta zdecydowała się opowiedzieć o wydarzeniu na Instagramie.

dom
28.02.2020 15:56 Przez dwa lata salon skrywał tajemnicę. Gdy rozebrano sufit, mieszkańcy zamarli

Dom skrywał przed swoimi mieszkańcami pewną tajemnicę. Prawda ujrzała światło dzienne, dopiero kiedy rozebrano sufit w jednym z pokoi. To, co się w nim znajdowało, przechodziło wszelkie pojęcie! Pod mieszkańcami dosłownie ugięły się nogi. Stare skrzynki z pamiątkami po dawnych właścicielach, pieniądze, drogocenna biżuteria. Nierzadko zdarza się, że nasz dom skrywa przed nami prawdziwe skarby, o których w ogóle nie mamy pojęcia. Właściciele tego mieszkania odkryli całkiem sporą niespodziankę. Nie była jednak do końca przyjemna. Dom z tajemnicą Dom skrywał przed swoimi mieszkańcami pewną tajemnicę. Prawda ujrzała światło dzienne, dopiero kiedy rozebrano sufit w jednym z pokoi. To, co się w nim znajdowało, przechodziło wszelkie pojęcie! Pod mieszkańcami dosłownie ugięły się nogi. Stare skrzynki z pamiątkami po dawnych właścicielach, pieniądze, drogocenna biżuteria. Nierzadko zdarza się, że nasz dom skrywa przed nami prawdziwe skarby, o których w ogóle nie mamy pojęcia. Właściciele tego mieszkania odkryli całkiem sporą niespodziankę. Nie była jednak do końca przyjemna. Dom z tajemnicą Dom z tajemnicą znajdował się w jednym z miast w stanie Wirginia w USA. Nikt nie spodziewał się, że coś kryje się w jego suficie. var block_td_uid_2_63c68e3deec54 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68e3deec54.id = "td_uid_2_63c68e3deec54"; block_td_uid_2_63c68e3deec54.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"171618","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68e3deec54_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68e3deec54_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68e3deec54_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68e3deec54.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68e3deec54.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68e3deec54.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68e3deec54.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68e3deec54.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68e3deec54.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68e3deec54.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68e3deec54); Nie żyje 7-letnia dziewczynka. Zmarła przy rutynowym zabiegu Aleksandra Kwaterkiewicz - 28 lutego 2020 0 Dom, który od pewnego czasu stał pusty, zaczął wzbudzać podejrzenia lokatorów zamieszkujących sąsiednie mieszkania. Pszczoły, które wciąż wylatywały z wentylacji były dość uciążliwym problemem. Kiedy do mieszkania przyjechali pracownicy specjalistycznej firmy i odkryli co znajduje się w jego suficie, właściciele byli przerażeni. Okazało się, że wewnątrz budynku rośnie gigantyczne gniazdo pszczół. Skąd się tam wzięło? Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

dziecko
28.02.2020 09:37 Nie żyje 7-letnia dziewczynka. Zmarła przy rutynowym zabiegu

Dziecko, które zmarło po rutynowym zabiegu to 7-letnia dziewczynka, do tej pory okaz zdrowia. Wszystko stało się bardzo szybko. Minutę po zakończeniu zabiegu, serce dziecka przestało bić. Lekarze przystąpili do natychmiastowej reanimacji, niestety bezskutecznej. Dziecko razem z rodzicami zgłosiło się do szpitala, by wykonać prosty zabieg, zdrowie dziewczynki było bez zarzutu. Jednak zabieg, przez który przechodzi mnóstwo dzieci, skończył się dla dziewczynki tragicznie.

kosmetyczka
10.02.2020 20:46 Kosmetyczka powiększyła jej usta i wyszczupliła twarz. Zdjęcia kobiety są porażające, mogła tego nie przeżyć

Kosmetyczka z Poznania przeprowadza zabiegi wyszczuplania twarzy i powiększania ust. Kobieta, która się na nie wybrała, nie przypuszczała, że osoba oferująca takie zabiegi może nie mieć pojęcia, jak się je przeprowadza. Na dodatek kosmetyczka naraziła życie swojej klientki. Zdjęcia po zabiegach, które trafiły do sieci, są porażające. Wizyta u kosmetyczki zamieniła się w koszmar. Kobieta od początku czuła, że coś jest nie tak, jednak zaufała, że osoba przeprowadzająca zabiegi zna się na swojej pracy. Bardzo się pomyliła.

marcin
31.01.2020 15:41 Mężczyzna umierał na ulicy w Gliwicach. Nikt mu nie pomógł

Mężczyzna konał na oczach ludzi, nikt z przechodniów nie wyciągnął do niego pomocnej dłoni. Dramat, który rozegrał się na jednej z gliwickich ulic, uderza w ludzi. Nikt nie spodziewał się takiej znieczulicy. To, co wydarzyło się pewnego poranka w Gliwicach, pokazuje, jak bardzo obojętni jesteśmy na krzywdę innych ludzi. Kiedy mężczyzna umierał na oczach przechodniów, nikt nie zareagował na jego wołanie o pomoc. Dramat, który rozegrał się na jednej z ulic, mógł spotkać każdego z nas.

Żona
22.01.2020 13:44 Żona Janusza Korwin-Mikkego zdradziła domowe tajemnice. „Dajemy z mężem klapsy”

Żona Janusza Korwina–Mikke do pewnego momentu była jego tajemnicą. Okazuje się, że wybranka, Dominika, jest od niego o 44 lata młodsza i odkąd Konfederacja ponownie znalazła się w Sejmie, bryluje na salonach. Zdecydowała się nawet na rozmowę z Wirtualną Polską. Zdradza domowe tajemnice, o których do tej pory prawdopodobnie nikt nie wiedział. Dajemy z mężem klapsy – powiedziała. Korwin-Mikke to jeden z tych polityków, który gustuje w wypowiedziach, wywołujących skandal i kontrowersje. Jak widać fakt ten, zupełnie nie przeszkadzał jego 33-letniej ukochanej, którą dostrzegł na jednym z partyjnych spotkań. 77-latek od razu zwrócił na nią uwagę i zamierzał zaszczycić ją rozmową. Zakochani na ślubnym kobiercu stanęli w 2016 roku. Tymczasem kobieta uznawana jest za królową pośród zwolenników męża. Kim jest Dominika Korwin-Mikke? Dominika Korwin-Mikke to trzecia żona polityka Janusza Kowina-Mikke. Historia ich romansu obiegła media jeszcze w 2015 roku. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu, młoda partyjna aktywistka była jego kochanką. Korwin-Mikke, będąc jeszcze mężem Małgorzaty Szmit, doczekał się dwójki dzieci z Dominiką. Córeczka Nadzieja przyszła na świat w 2011 roku, a syn Karol zaledwie 2 lata później. Pomimo tego, że od ich ślubu minęły już 4 lata, kobieta raczej nie udzielała się w mediach. W ostatnim czasie sytuacja się zmieniła, a 33-latka bryluje na salonach. W rozmowie Wirtualną Polską zdradziła nawet sekrety domowe. Tym razem dotyczyły kwestii wychowania pociech. Ile lat ma żona Janusza Korwina-Mikke? Żona Janusza Kowina-Mikke ma 33 lata, w związku z czym jest od niego młodsza o 44 lata. Różnica wieku nie była dla nich żadnych problemem, a owocem ich miłości jest dwójka wspaniałych dzieci. Dominika zdradziła nawet kontrowersyjne sposoby ich wychowania. –Janusz uważa, że klaps to coś normalnego. Dajemy klapsy, ale nie mówimy przecież o biciu. Nie uznajemy bicia i przemocy wobec dzieci – powiedziała rozmowie z Wirtualną Polską. Jak sama przyznaje, to właśnie maż jest o wiele bardziej przywiązany do tradycyjnego modelu wychowania. Na co dzień wciela się w rolę surowego ojca, który jest głową rodziny – dzieci muszą się go bać i czuć respekt. Z kolei mama przytula, gdy dzieje się coś złego.

Wiadomości
13.01.2020 14:16 Nie żyje piękna modelka. Zginęła podczas robienia sobie selfie, tragiczne okoliczności

Wiadomości na temat śmieci przepięknej modelki wstrząsnęły całym światem. Tragiczne okoliczności, w których zginęła 21-latka, wywołują dreszcze na całym ciele. Młodziutka kobieta pożegnała się z życiem przez… selfie. W żałobie pogrążyła się nie tylko najbliższa rodzina, ale również przyjaciele z branży i wierni obserwatorzy. Modelka zmarła w dramatycznych okolicznościach. Szokujące informacje dotyczące jej śmierci obiegły media w sobotę 11 stycznia. Według doniesień policji modelka zginęła, robiąc sobie selfie na tle wschodu słońca. To nie pierwszy taki przypadek, kiedy zdjęcie, odbiera ludzkie życie. Władze miasteczka zaapelowały.

kobieta
22.12.2019 15:58 Kobieta Roku nie żyje. Była inspiracją dla ludzi na całym świecie

Kobieta Roku nie żyje. 30-latka była uwielbiana przez miliony, a dzięki swojej działalności w młodym wieku stała się niesamowitą inspiracją dla ludzi z całego świata. Była szczególnie ważną postacią dla osób ciężko chorych. Zmarła tragicznie. Wiadomo już, co było przyczyną jej śmierci. Okoliczności odejścia 30-latki są poruszające. Kobieta, która od dawna walczyła z chorobą i pokonywała wiele przeszkód, zmarła podczas z pozoru zwykłej, niewinnej zabawy. Mia Austin nie zdążyła odebrać wyjątkowej nagrody, którą przyznano jej po raz kolejny.

Ogłoszenie
21.12.2019 10:34 Ogłoszenie, które podbija sieć. Multimilioner zaprasza do swojej rezydencji „miłych ludzi”

Ogłoszenie, które zamieścił w gazecie pewien multimilioner, spotkało się z ogromnym odzewem. Krótka wiadomość w mgnieniu oka pobiła sieć, a Internauci są w stanie zrobić wszystko, by sprostać jego wymaganiom. Multimilioner postanowił zaprosić do swojej ogromnej rezydencji miłych ludzi. Jakie warunki trzeba spełnić? Udało nam się dowiedzieć. Niemiecki multimilioner swoim obwieszczeniem wywołał w sieci poruszenie. Ludzie z całego świata zapragnęli, by chociaż na krótką chwilę móc znaleźć się w jego prywatnym raju. Nie ulega wątpliwości, szczegóły pobytu, które wyjawił mężczyzna, są niebywale kuszące. To zupełnie zrozumiale, że każdy marzy o tym, by znaleźć się w jego prywatnym raju na ziemi.

palce
19.12.2019 19:38 Ma 31 placów, 19 u stóp i 12 u rąk. Przez swój wygląd nie wychodzi z domu

Palce tej kobiety wydały na nią wyrok na całe życie. Przez swoją przypadłość mieszkanka Indii boi się wychodzić z domu. Łącznie nie ma ich 20, a aż 31 – 19 palców u stóp i 12 u rąk. Dla tej kobiety to prawdziwa tragedia. Poprzez nadmiar palców ta kobieta nigdy nie zaznała spokoju. Musi unikać ludzi, przez co jest więźniem we własnym domu. W momencie, gdy ktoś zauważy, że ma 31 palców, nazywa ją czarownicą. Ta pani przez całe swoje życie nie otrzymała choć trochę współczucia.

Pracownicy
16.12.2019 13:27 Stary sejf leżał od lat na wysypisku śmieci. Pracownicy rozcięli go i nie mogli uwierzyć, był tam prawdziwy skarb

Pracownicy jednego z wysypisk śmieci dokonali szokującego odkrycia, które niezwłocznie zgłosili na policję. Kiedy rozcięli jeden ze starych sejfów od lat znajdujących się na śmieciowisku, nie mogli uwierzyć własnym oczom. W środku niepozornego i zardzewiałego sejfu znajdował się skarb, który od lat czekał na szczęśliwego znalazcę. Odkrycie, którego dokonali pracownicy wysypiska śmieci, wprawia w osłupienie. Pomimo tego, że sejf stał tam od lat, zmuszeni byli poczekać, aż uzbiera się nieco więcej znalezisk przygotowanych do przetworzenia. Wymaga to bowiem niebywałej precyzji i specjalnych narzędzi. Pomimo tego, że dwa pierwsze sejfy nie skrywały w sobie nic specjalnego, trzeci okazał się pełen skarbów.

facet
12.12.2019 17:42 Zauważył tajemniczy panel w ogrodzie. Otworzył go i znalazł zaginione arcydzieło. Warte 257 mln zł

Facet zauważył coś niezwykłego w ogrodzie. Ku jego zdziwieniu leżał tam tajemniczy panel. Kiedy otworzył go, zobaczył zaginione arcydzieło. Po dokładnym obejrzeniu okazało się, że jest ono warte aż 257 milionów złotych. W ostatnim czasie we Włoszech odnaleziono zaginiony obraz słynnego malarza Gustava Klimta. Dzieło przepadło na ponad dwie dekady. Włosi cieszą się z niecodziennego odkrycia.

córka
11.12.2019 12:45 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na oczach dziecka

Córka zabiła swoją mamę. Rodzinna tragedia rozegrała się we wrześniu przed domem zmarłej. Chwilę wcześniej wszyscy radośnie świętowali urodziny młodej, zaledwie 21-letniej kobiety. Dziewczynka patrzyła, jak jej matka umiera. Pomoc przybyła zbyt późno. 2-latka nie zdawała sobie sprawy, że zabija własną matkę. Córka spokojnie wszystkiemu się przyglądała, nie mając pojęcia, że dzieje się coś bardzo złego. Kiedy na miejsce przybiegł mąż kobiety, podjął próbę ratunku. Niestety, nie mógł już nic zrobić.