Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ludzie nie mieli pojęcia, co się z nią stało po wielkiej aferze. Piorunujący komunikat od Natalii Janoszek
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.12.2023 10:20

Ludzie nie mieli pojęcia, co się z nią stało po wielkiej aferze. Piorunujący komunikat od Natalii Janoszek

Natalia Janoszek wraca po wielkiej aferze
fot. Akpa, Natalia Janoszek wraca po wielkiej aferze

Natalia Janoszek po wielu tygodniach milczenia opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, w którym wyjaśnia powody swojej nieobecności w social mediach. Po wielkiej aferze, która odbiła się szerokim echem w mediach, w końcu wróciła i poinformowała o tym, co działo się w jej życiu w ostatnim czasie. 

Natalia Janoszek wraca po wielkiej aferze

Kilka miesięcy temu rozpętała się prawdziwa afera za sprawą obszernego materiału wideo Krzysztofa Stanowskiego, który bardzo dokładnie prześledził dotychczasową karierę Natalii Janoszek, podważając wiele jej osiągnięć. Po publikacji materiału na “Kanale Sportowym” na aktorkę spadła lawina hejtu. Ponad 2-godzinny film obejrzało miliony internautów. 

Od tamtej pory Natalia Janoszek, która dotychczas bardzo prężnie działała w social mediach, znacznie ograniczyła swoją aktywność w sieci, aż do teraz. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie krótką relację, w której wyjaśniła, co było powodem jej nieobecności. Okazuje się, że wcale nie miała zamiaru zaszyć się w domu i odciąć na zawsze od świata show-biznesu. Wręcz przeciwnie. 

Internet płonie przez film Stanowskiego, a Natalia Janoszek... pokazuje TO. Niewiarygodne, co właśnie robi Jak Natalia Janoszek radzi sobie po filmie Krzysztofa Stanowskiego? Osoba z jej otoczenia zdobyła się na wyznanie

Natalia Janoszek wyjaśnia powody swojej nieobecności

Natalia Janoszek poinformowała obserwatorów, że wszelkie spekulacje na temat jej nieobecności były nietrafione. Aktorka przez cały ten czas przygotowywała dla swoich widzów prawdziwą niespodziankę, której zdecydowanie nikt się nie spodziewał. 

Cześć, internecie. Chwilę mnie tutaj nie było, ale większość spekulacji — jak to z plotkami bywa — była nietrafiona. W końcu mogę wam zdradzić prawdziwy powód swojej nieobecności.

Janoszek poinformowała tym samym, że już wkrótce światło dzienne ujrzy program z jej udziałem - “Królowa przetrwania”. Produkcja została nagrana w Tajlandii i prezentuje zmagania w sercu dżungli 12 znanych ze świata mediów kobiet. Bez telefonów i udogodnień. 

ZOBACZ TEŻ: Natalia Janoszek pogrążona w żałobie, smutny post trafił do sieci. “Odeszła tej nocy”

Natalia Janoszek, kapif.jpg
Natalia Janoszek. fot. Kapif
Natalia Janoszek pogrążona w żałobie, fot. KAPiF.jpg
Natalia Janoszek. fot. Kapif

Natalia Janoszek wystąpi w nowym programie TVN - "Królowa przetrwania"

“Królowa przetrwania” to nowy program stacji TVN, który swoją premierę będzie miał już pod koniec grudnia. Oprócz Natalii Janoszek zobaczymy w nim również takie kobiety, jak: Marta Linkiewicz, Monika Miller, Ewelina Kubiak czy Klaudia Nieścior. 

Wszystko wskazuje na to, że Natalia Janoszek wraca do świata show-biznesu z przytupem i nie ma zamiaru rezygnować ze swojej kariery w mediach. Gwiazda w najnowszym nagraniu nie odniosła się do afery, po której pierwszy kurz już opadł, ale niewykluczone, że temat ten jeszcze powróci, ponieważ po publikacji materiału Krzysztofa Stanowskiego zapowiedziała złożenie pozwu przeciwko niemu. 

Natalia Janoszek, instagram 2.png
Natalia Janoszek, fot. instagram.com/nataliajanoszek/
Natalia Janoszek, instagram 1.png
Natalia Janoszek, fot. instagram.com/nataliajanoszek/
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?