Lifestyle.Lelum.pl > Marek Sierocki

Marek Sierocki

Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP
07.02.2024 11:05 Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP

Marek Sierocki, weteran branży muzycznej, znajdował się na pograniczu zawodowej kariery, kiedy plotki o jego zwolnieniu z "Teleexpressu" obiegły media. Dla wielu widzów TVP był nieodłączną częścią programu przez długie lata, stając się niemal ikoną czasu antenowego. Fani nie kryli swojego rozczarowania i z trudem przyjęli decyzję dotyczącą jego zwolnienia. Wydawało się, że to już koniec ery Sierockiego na Woronicza, ale los na szczęście miał inny plan.

Marek Sierocki
22.07.2023 14:04 "Ostatni wyjazd w życiu". Marek Sierocki w rozpaczliwym wyznaniu, powiedział o chorobie

Osobom, które nigdy nie usłyszały od lekarza, że mają raka, trudno jest wyobrazić sobie, co czuje osoba, która właśnie dowiaduje się o nowotworze w swoim organizmie. Taki grom z jasnego nieba spadł właśnie na Marka Sierockiego. W efekcie dziennikarz często myślał o niechybnym końcu.

Marek Sierocki
28.08.2022 22:46 Marek Sierocki z żoną tworzą szczęśliwą rodzinę od 40 lat. Wiemy, jak się poznali

Marek Sierocki i jego żona już od 40 lat tworzą szczęśliwe, zgrane małżeństwo. Doczekali się potomka i choć lubiany prowadzący kącika muzycznego „Teleexpressu” nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o swoją rodzinę, wiemy, że historia miłości jego i Urszuli zaczyna się od niezwykłego spotkania. Jego zasługi i tytuły aż trudno jest zliczyć. Konferansjer, prezenter, dziennikarz, a do tego akordeonista, dyrektor artystyczny festiwali w Sopocie i Opolu oraz „dzierżawca” Złotego Krzyża za zasługi dla rozwoju telewizji publicznej— Marek Sierocki od dziecka żywił gorącą miłość do muzyki, a jego pasja doprowadziła go na sam szczyt. 27 lipca świętował swoje 63. urodziny. Od 40 lat jest szczęśliwym mężem Urszuli i choć o swojej rodzinie nie mówi zbyt wiele, wiemy, że jego pierwsze spotkanie z ukochaną odbyło się w niezwykłych okolicznościach.