Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP
Anna Borkowska
Anna Borkowska 07.02.2024 11:05

Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP

Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP
Nadeszły wieści nt. Marka Sierockiego. Dostał pracę w TVP, Fot. Kapif

Marek Sierocki, weteran branży muzycznej, znajdował się na pograniczu zawodowej kariery, kiedy plotki o jego zwolnieniu z "Teleexpressu" obiegły media. Dla wielu widzów TVP był nieodłączną częścią programu przez długie lata, stając się niemal ikoną czasu antenowego. Fani nie kryli swojego rozczarowania i z trudem przyjęli decyzję dotyczącą jego zwolnienia. Wydawało się, że to już koniec ery Sierockiego na Woronicza, ale los na szczęście miał inny plan.

Marek Sierocki przez lata był ikoną „Teleexpressu”

Marek Sierocki był nieodłączną częścią "Teleexpressu" przez wiele lat, stając się niemalże jego ikoną. Dlatego też, gdy nagle pojawiły się wieści o jego nagłym usunięciu z programu, wywołało to ogromne poruszenie wśród widzów. 

W miejsce doświadczonego dziennikarza wkroczył znacznie młodszy Mateusz Jędras, sugerując, że era Sierockiego w programie dobiegła właśnie końca. Jednak los miał w zanadrzu miłą niespodziankę. 

Marek Sierocki
Marek Sierocki dostał pracę w TVP

W mediach pojawiły się właśnie informacje mówiące o tym, że słynny dziennikarz wróci już wkrótce do TVP i poprowadzi własny program. Jaki? 

Marek Sierocki z żoną tworzą szczęśliwą rodzinę od 40 lat. Wiemy, jak się poznali "Ostatni wyjazd w życiu". Marek Sierocki w rozpaczliwym wyznaniu, powiedział o chorobie

Marek Sierocki nie zniknął z anten TVP

Jak się okazuje, Marek Sierocki nie zniknął z anten TVP - wręcz przeciwnie, otrzymał właśnie nową i bardzo atrakcyjną propozycję pracy. 

Szefostwo zaproponowało mu własny program, który będzie nosił tytuł "To jest grane". Oczywiście, Sierocki nie miał wątpliwości i natychmiastowo zaakceptował tę ofertę, co zapewne ucieszyło zarówno jego, jak i jego fanów. Dzięki temu zwrotowi akcji, widzowie będą mogli nadal cieszyć się obecnością Sierockiego w telewizji, teraz jednak w zupełnie nowym kontekście. 

Marek Sierocki
Marek Sierocki dostał pracę w TVP

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 2 marca o godzinie 11:30, bezpośrednio po programie "Pytanie na śniadanie". Marek Sierocki oficjalnie potwierdził już, że pozostaje w TVP i już przygotowuje się do nowego zadania.

Marek Sierocki potwierdził oficjalnie plotki

Dziennikarz potwierdził radosne wieści w wywiadzie dla “Faktu”. 

"Będę prowadzić go sam, ale będę też zapraszać gości, którzy zaprezentują nam swoje nowe płyty lub teledyski. Oprócz tego w programie będzie też kartka z kalendarza, która będzie przypomnieniem piosenki sprzed lat. Bardzo się cieszę" - wyznał w rozmowie z "Faktem". 

Według informacji, które do nas docierają, program "To jest grane" zapowiada się jako fascynujący przegląd list przebojów z różnych zakątków świata. Ale to nie koniec atrakcji - widzowie będą mieli okazję zapoznać się także z płytą tygodnia, czymś, co doskonale znają z "Teleexpressu". 

To z pewnością ciekawa mieszanka, która może przyciągnąć uwagę zarówno długotrwałych fanów Marka Sierockiego, jak i nowych widzów. Pozostaje nam wierzyć, że ten nowy pomysł odniesie sukces i dostarczy widzom mnóstwo muzykalnych emocji.

Źródło: Fakt

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy