Marcin

m jak miłość
26.02.2021 20:38 ,,M jak miłość”: To koniec związku Izy i Marcina. Bohater ucieknie do Grabiny i zdecyduje się na rozwód

Niestety, to bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów M jak miłość. Wygląda na to, że Marcin nie będzie chciał walczyć o ukochaną i podejmie decyzję o rozstaniu. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska prywatnie są w szczęśliwym związku, jednak w serialu sprawy potoczą się zupełnie inaczej. Widzowie M jak miłość będą zrozpaczeni informacją o rozwodzie uwielbianej pary. Wszystko wskazuje na to, że Bosacki dopnie swego i zniszczy małżeństwo Chodakowskich.

Mężczyzna
15.12.2020 23:45 Marcin: „Prawdziwa kobieta rodzi co najmniej dwójkę dzieci i nie pracuje. Jeśli nie poświęcisz się rodzinie, nie masz u mnie szans”

Marcin przyznał się na oficjalnym forum, gdzie znajduje się wiele kobiet, jaki jest jego ideał przyszłej małżonki. Oczywiście, mężczyzna zdaje sobie sprawę, że jego pogląd jest dość przestarzały, ale nie wyobraża sobie, by mógł mieć inny: Prawdziwa kobieta rodzi co najmniej dwójkę dzieci i nie pracuje. Jeśli nie poświęcisz się rodzinie, nie masz u mnie szans – zepewnia. Marcin otwarcie przyznał, że jego zdaniem pozycja kobiety w rodzinnym patriarchacie jest zdrowa i dobra. A dziewczyna, która nie ma dwojga dzieci i jest w małżeństwie, jest co najmniej dziwna. Zdaniem mężczyzny, małżeństwo zobowiązuje do posiadania dzieci, dzięki którym staje się trwalsze.

znaki zodaki
30.10.2020 23:20 Marcin: „Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci”

Marcin szczerze przyznał, że mimo iż od kilku lat regularnie spotyka się ze swoją kochanką, nigdy nie zdecyduje się na zostawienie swojej żony. Powodem jego decyzji nie tylko jest dobro dzieci. Mężczyzna wyjaśnia, z czego nie mógłby zrezygnować: –Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci. Marcin przyznaje, że spotyka się ze swoją kochanką już 4 lata. Kobieta jest od niego młodsza i jest stanu wolnego. W końcu, po tylu latach spotkań kobieta przyznała, że chciałaby, by mężczyzna zostawił dla niej żonę. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma kilka powodów dla których, jak twierdzi, nigdy tego nie zrobi.

kamil
26.10.2020 13:27 Marcin: ”Powiem wam, ile starsze panie płacą za towarzystwo 20-latków. Teraz stać mnie na wszystko”

Dwa lata temu Marcin zwyciężył w wyborach na mistera szkoły, co przyniosło mu wielką pewność siebie i poważanie u dziewcząt. Niestety wyniki w nauce miał mierne, jednak udało mu się ukończyć edukację. Swój problem ze znalezieniem stałej pracy postanowił zastąpić nietypowym dorobkiem i zostać chłopcem do towarzystwa.Marcin ma 20 lat i niedawno skończył technikum. Z uwagi na to, że nigdzie nie mógł znaleźć pracy w swoim zawodzie wpadł na pomysł, który później okazał się strzałem w dziesiątkę. Postanowił ogłosić się na anonsach towarzyskich dla pań, co po jakimś czasie przyniosło mu ogromne zainteresowanie i pieniądze – Powiem wam, ile starsze panie płacą za towarzystwo 20-latków. Teraz stać mnie na wszystko.

marcin
04.06.2020 16:24 Nie żyje rodzina z Tarnowa. Marcin Z. zabił żonę i 18-letnią córkę, świadkami były dwie małe córeczki

Marcin Z. zabił z zimną krwią żonę i swoją 18-letnią córkę. Jak podaje portal se.pl, świadkami tej makabrycznej zbrodni były dwie inne córeczki małżeństwa w wieku 5 i 7 lat. Do morderstwa doszło w Dzień Dziecka 1 czerwca w brytyjskim mieście Salisbury. Rodzina pochodząca z Tarnowa przeprowadziła się tam 6 lat temu. Wielka tragedia miała miejsce w jednym z brytyjskich miast. To właśnie tam 39-letni Marcin Z. dopuścił się okrutnej zbrodni na rodzinie. Na oczach swoich kilkuletnich córeczek zabił żonę i 18-letnią córkę. W internecie trwa zbiórka pieniędzy, aby sprowadzić ich ciała do kraju.